Gwiazda Pinewood Prep Football „cudowne doświadczenie” grając w Polsce | Sporty

Choć uważa się za stuprocentową Amerykankę, juniorska gwiazda futbolu Pinewood Prep, Jessica Osborne, nie mogła wykluczyć możliwości gry na arenie międzynarodowej w innym kraju.

Osborne, która grała w reprezentacji Anglii U-17 kobiet w eliminacjach do Europy UEFA, niedawno wróciła z prawie trzytygodniowej przerwy w Polsce.

Osborne skorzystał z okazji, ponieważ oboje jego rodzice, Andrew i Gail, pochodzili z Anglii, a teraz mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Gayle jest trenerem kobiecej piłki nożnej w Pinewood Prep.

Doświadczenie w grze Osborne’a trwało przez trzy mecze, z których dwie zaczął i grał przez cały czas. W eliminacjach Anglia przegrała 2:1 z Francją, pokonując Polskę i Chorwację. To nie wystarczy, aby przejść do następnej rundy tego lata.

„To było wspaniałe doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę” – powiedział Osborne, który obiecał grać z Auburn University. „To najwyższy poziom piłki nożnej, na jakim kiedykolwiek grałem, dzięki czemu jestem świetnym graczem. Gra z najlepszymi graczami z każdego kraju jest wyjątkowa i zdecydowanie nauczyłem się wiele na boisku i poza nim.

Osborne po raz pierwszy odwiedził Anglię w oficjalnej próbie, rywalizując przez pięć dni z niektórymi z najlepszych angielskich graczy. Po utworzeniu zespołu przeniósł się z jednostką do Krakowa. Był w Polsce w czasie napięć, gdy Rosja okupowała Ukrainę, która dzieli granicę z Polską.

„Nie kłamałem, bałem się, kiedy o tym myślałem. Ale byliśmy bardzo bezpieczni” – powiedział Osborne. „Skupiliśmy się tylko na grze w piłkę nożną. Ten mecz skupił nasze umysły.

Osborne powiedział, że sporty międzynarodowe są na zupełnie innym poziomie niż wszystko, czego kiedykolwiek doświadczył w Stanach Zjednoczonych.

— Za dużo ciała i za szybko — powiedział. „To było bardzo wymagające zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Oprócz treningu i sportu spędziliśmy dużo czasu w klasie, psując obraz i upewniając się, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie. Szczerze mówiąc, było to trochę nerwowe, ale dobrze. Dzięki temu byłem lepszym graczem”.

READ  EDPR finansuje sześć nadmorskich farm wiatrowych w Polsce

Teraz z powrotem w Pinewood Prep, Osborne skupia się na zakończeniu sezonu zasadniczego i czeka na SCISA State Playoffs. Mistrzowie stanu AAA w klasie Panthers. Pinewood Prep do tej pory poniósł tylko jedną stratę w tym sezonie.

„Koncentruję się na zrobieniu tego od nowa”, powiedział. „Chcę znowu wygrać dla siebie i moich kolegów z drużyny”.

Listy gwiazd futbolu

Lista dwóch gwiazd futbolu została niedawno opublikowana przez SC Football Coaches Association. Gracze SCHSL wezmą udział w turnieju North-South All-Star Classic, który odbędzie się 18 czerwca w Anderson, oraz w Clash of the Carolinas, które odbędzie się 25 czerwca w Carrie w Północnej Karolinie.

W meczu Północ-Południe lokalni gracze wybrani do drużyny chłopców South All-Star to Jackson Hamilton i Quaid Molina z Wando, Callen Reid z Jonathana Pereza i Ashley Ridge, David Sales ze Stratford, Jesus Queto Stalina i Charles Max. Wyspa Jamesa.

Reprezentantki żeńskiej drużyny z Południa to Galileo Bosak i Alyssa Graham z Wando, Kennedy Olhaiser z Berkeley, Natalie Gonzalez z Ashley Ridge, Kyla McCarthy z James Island i Kyla Morris z Academic Magnet.

Trener James Island Kim Kong będzie pełnił funkcję asystenta trenera Południa.

W Clash of the Carolinas członkowie drużyny z Południowej Karoliny to Lucas Goldberg i Beckham Volcker z Wando, Logan Cornes z Ashley Ridge i Chase Kennedy z Forda Dorchestera. Trener Wando Shiloh Tisdale jest współtrenerem drużyny SC.

W skład kobiecego składu SC wchodzą Kennedy Walker i Morgan DeBarros z Wando, Shay Baldwin z Oceanside College, Lillian Ray z James Island i Isabella DiMarco z Bishop England.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top