Gwiazdy „Downton Abbey” na ślubie Michelle Dockery i Jaspera Wallera-Bridge’a

Gwiazdy „Downton Abbey” na ślubie Michelle Dockery i Jaspera Wallera-Bridge’a
Gwiazdy „Downton Abbey” na ślubie Michelle Dockery i Jaspera Wallera-Bridge’a

Michelle Dockery, z Opactwo Downton Obecnie jest żoną swojego narzeczonego, Jaspera Wallera-Bridge’a, po tym jak w sobotę wzięli ślub w kościele św. Mikołaja w Chiswick w zachodnim Londynie.

Na uroczystości, Dockery Opactwo Downton Obecni byli także inni aktorzy: Lily James, Joan Froggatt, Laura Carmichael, Elizabeth McGovern, Hugh Bonneville, Lesley Manville, Allen Leech, Lesley Nicholl i nie tylko.

Co więcej, założyciel programu Julian Fellowes (74 lata) również znalazł się na liście gości wraz ze swoją żoną Emmą Joy Kitchener, byłą damą dworu.

Ślub następuje ponad rok po tym, jak para ogłosiła zaręczyny za wypowiedzeniem czasy W styczniu 2022 r.

41-letnia aktorka, która grała Lady Mary Crawley w dramacie ITV, na uzyskanych zdjęciach uśmiechała się w swój wielki dzień, trzymając bukiet kwiatów, ubrana w białą satynową suknię Josephine. codzienna poczta.

Tymczasem Waller-Bridge (35 l.) jest byłym agentem talentów i bratem Torba na pchły Gwiazda Phoebe Waller-Bridge miała na sobie elegancki granatowy garnitur. Phoebe została sfotografowana w koralowym trzyczęściowym garniturze marki Etro ze swoim wieloletnim chłopakiem, dramatopisarzem Martinem McDonaghem.

Dockery była wcześniej zaręczona z irlandzkim pisarzem Johnem Deneenem, który zmarł w 2015 roku po 15-miesięcznej walce z rzadkim rodzajem raka w wieku 34 lat.

„Byłyśmy zaręczone i pobraliśmy się całym sercem, dlatego uważam się za wdowę” – powiedziała. opiekun W 2017 r. „Nie mam słownictwa, aby opisać, jak się czułem… Nigdy w życiu nie byłem bardziej zaangażowany w nic. Więc w tamtym czasie wszystko było zamknięte. Praca, wszystko.

READ  Książę William ślubuje pójść w ślady księżnej Diany: oto jak

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *