Halle Berry zostaje trafiona przez zawodnika MMA Cat Zingano

Amerykańska aktorka Halle Berry została śmiertelnie pobita przez weterana MMA Kat Zingano. Ale to pozew złożony przez wojownika.

Czuję się urażony po wycięciu z filmu HaleysiniakiWedług Variety 39-letni zawodnik MMA złożył pozew przeciwko aktorce. W swojej skardze Zingano powiedziała, że ​​pominęła kluczową walkę UFC, aby pojawić się w filmie siniakiDebiut reżyserski Perry’ego. Ale została odcięta od filmu i UFC.

Zawodniczka UFC powiedziała w swoim pozwie, że Halle Berry drażniła się z nią, by zagrać w filmie w 2019 roku, ponieważ dostrzegła podobieństwa między scenariuszem a życiem wojownika. Zaledwie tydzień później Zingano odrzuciła ofertę kandydowania o mistrzostwo UFC w tym samym roku, aby pojawić się w filmie, zgodnie z jej skargą.

Walka była kluczowa dla kariery Zingano i miała okazję walczyć o tytuł.

UFC pozwoliło jej odejść po tym, jak powiedziała im, że nie będzie w stanie walczyć z powodu filmu.

Ale Perry rzekomo wycofała swoją ofertę roli w swoim filmie, twierdząc, że „tylko zawodnicy UFC mogą wziąć udział”.

Zingano, teraz podpisana z Bellator MMA, twierdziła w pozwie, że polegała na występie w filmie Halle Berry, zamiast rywalizować w walce UFC.

READ  Księżniczka Eugenie dołącza do drogi Sussex do sławy dzięki temu ogłoszeniu

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *