Harry i Meghan patrzą na Quinn i krytykują jej reakcję na Oprah Powiedz wszystkim

Harry i Meghan mówią, że „nie są zaskoczeni”, że nie przejmują pełnej własności

Książę Harry i Meghan Markle skrytykowali reakcję królowej Elżbiety na wywiad z Oprah Winfrey, wyjaśniając, że zostali poddani rasistowskim zachowaniom ze strony rodziny królewskiej.

Para powiedziała, że ​​nie byli zaskoczeni, że królowa nie wzięła pełnej odpowiedzialności za ich gehennę, we wspólnej biografii zaktualizowanej wersji ich biografii. W poszukiwaniu wolności.

Książka wspomina o komentarzu „Wspomnienia królowej mogą się różnić” na temat zarzutów Harry’ego i Meghan o rasizm, które Markle powiedziała, że ​​spotkała się jako królewska, która „nie pozostała niezauważona”.

Książka cytuje źródło bliskie parze, mówiące, że „nie byli zaskoczeni”, że nie przejęli pełnej własności.

„Miesiące później, bardzo mało odpowiedzialności zostało podjęte”, powiedział źródło bliskie Markle. „Jak możesz iść naprzód bez tego?”

„Zajęło to 36 godzin, zanim pałac zaczął działać”, w wywiadzie Harry’ego i Meghan z Oprah Winfrey, autorzy Omid Scobey i Caroline Durand napisali, „kiedy królowa Elżbieta wydała oświadczenie, w którym zasmuciła się, gdy dowiedziała się o „wyzwaniach, przed którymi stanęli Harry i Meghan ale dodał, że „niektóre wspomnienia mogą być inne”.

Zauważyli, że Pałac Buckingham „nie ma dalszych komentarzy do zaktualizowanej książki”.

Meghan i Harry wysunęli szereg zarzutów przeciwko rodzinie królewskiej, w tym o tym, jak jeden z członków wyraził obawy dotyczące odcienia skóry Archiego.

READ  STRONA PRZÓD: Czy Venus i Serena Speech Jane Campion zaszkodzą jej szansom na zdobycie Oscara?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *