Hawe Telekom wybiera Infinerę ICE6 800G do świadczenia usług hurtowych o dużej przepustowości w Polsce

Hawe Telekom wybiera Infinerę ICE6 800G do świadczenia usług hurtowych o dużej przepustowości w Polsce

Polski operator hurtowy Hawe Telekom wybrał rozwiązanie synchroniczne ICE6 800G firmy Infinera w celu świadczenia usług hurtowych o dużej przepustowości operatorom sieci w Polsce, z połączeniami do krajów sąsiednich na trasie Frankfurt-Warszawa-Wilno.

Przeczytaj także: Hawe Telekom rozszerzy usługi hurtowe w Polsce dzięki rozwiązaniu ICE6 firmy Infinera

Super szybka dostawa produktu

Według Infinery, Haw Telecom wybrał ICE6 Infinery na podstawie jego parametrów optycznych, które zostały zademonstrowane podczas testu sieci na żywo z Frankfurtu do Warszawy. Wykorzystując rozwiązanie ICE6 800G firmy Infinera, Hawe Telekom wprowadzi na rynek produkt „Super Highspeed Delivery”, który oferuje swoim klientom wyjątkową usługę umożliwiającą uruchomienie usług nx100G w ciągu 48 godzin.

Posiadaj usługi telekomunikacyjne

Jak Telekomunikacja Świadczy kompleksowe i krytyczne usługi telekomunikacyjne dla operatorów sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej, dostawców telewizji kablowej, dostawców Internetu oraz wszystkich operatorów sieci światłowodowych w Polsce za pośrednictwem Krajowej Sieci Światłowodowej Hawe.

Mówi się, że Hawe Telekom dokonuje obecnie nowych inwestycji i poszerza swój zasięg, budując unikalne interkonektory na polskiej granicy, zapewniając tym samym dotarcie swoich usług do innych sąsiadujących krajów regionu środkowoeuropejskiego.

Przeczytaj także: Polska rozbudowuje sieć Open Fibre do 7 tys. gospodarstw domowych i zabezpiecza finansowanie

Test Frankfurt – Warszawa

Jak czytamy w oświadczeniu, próby między Frankfurtem a Warszawą zostały przeprowadzone we współpracy z partnerem Infinery, firmą FCA, i zapewniły wysokiej jakości transmisje 600G i 800G na krajowych i międzynarodowych trasach Hawe Telekom za pośrednictwem istniejącego systemu linii optycznych.

Przeczytaj także: Infinera i Telstra Infraco osiągają prędkość transmisji danych na poziomie 61,3 tb/s w próbie światłowodu międzymiastowego

Rozwiązanie Infinera ICE6 800G

Jak podkreślono w oficjalnym komunikacie, dzięki rozwiązaniu ICE6 800G firmy Infinera Hawe Telekom może świadczyć swoim klientom usługi o dużej przepustowości po niższym koszcie na bit. Wniosek

READ  Pierwsza w Polsce sieć Open RAN 5G dla rozwiązań lokalnych przemysłu 4.0 zbudowana w oparciu o Open RAN

Korzystając z rozwiązania ICE6 firmy Infinera, Hawe Telekom może skutecznie spełniać wymagania dotyczące przepustowości na dużą skalę i świadczyć bezpieczne usługi o dużej przepustowości po niższych kosztach.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *