Hawkeye: Dlaczego Hailee Steinfeld jest prawdziwym cudem superbohatera Disney+?

ponowne rozważenie: Opisuje się go jako podniebny, miażdżący, muzyczny triumf walki i ucieczki, ale Clint Barton (Jeremy Renner) przechodzi tylko przez pierwszy akt.

W końcu weź udział w bitwie o Nowy Jork, nie musi jej powtarzać tańcem byka i okropnymi słowami, takimi jak: „Hulk, wiesz, że magiczne słowo to… rozbić”. Poza tym oglądanie aktorstwa dla swojej najlepszej przyjaciółki Natashy, która wciąż odczuwa wielką stratę, nie jest emocjonalnym bodźcem, którego potrzebuje w tej chwili.

Więc on i jego trzej synowie postanowili się poddać Rogers: Muzyka W przerwie znajdź inne zajęcia związane z budowaniem więzi rodzinnych przed Bożym Narodzeniem.

Jednak nawet gdy planują wizyty w kultowej Wielkiej Jabłko, planują maraton filmowy i kupują brzydkie swetry, uwagę Clinta przykuła wiadomość. Osławiony zamaskowany strażnik ponownie pojawił się w mieście jako plaga gangów przestępczych. Ale jak to możliwe, kiedy człowiek, który był „roninem”, wyluzowuje się z Wannao?

Czytaj więcej:
* The Muppets at 10: Jak Kiwi Conchord dał naszym ukochanym przyjaciołom nowe życie
* Queens: Move over Girls5eva, podobnie pikantna seria Disney+ przynosi dramat
* Home Sweet Home Alone: ​​Zaskakująco zaskakująca „aktualizacja” Disney +
* Rescue: Naładowany emocjonalnie film dokumentalny o tajskiej jaskini, wyprodukowany przez National Geographic
* Czy scena po napisach w Black Widow wywołała show Marvela?
* Hailee Steinfeld: Życie na krawędzi siedemnastu lat

Przygotuj więc prequel do najnowszej, sześcioczęściowej serii Marvel Cinematic Universe – kolejny sprytnie i genialnie pomyślany element układanki fazy 4. Po mylącej, a czasem mylącej, pełnej gwiazd fantazji o wieczność i timey-wimey Lekarz zgwar-esque z lokiTo ulga mieć bardziej szorstką i wyważoną historię.

W rzeczywistości, póki coś jest umrzeć ciężko– Wspaniale obnosi się z tą świąteczną taryfą, jest również znacznie bliższy stylu prawie zapomnianej serii Netflix Marvel, takiej jak Jessica Jones lub nieostrożny, Kolejnym „oficjalnym” wyskakującym okienkiem jest MCU.

READ  Beyoncé szczerze opowiada o swoich wcześniejszych zmaganiach z pozytywnym wizerunkiem ciała
Przesuwając się nad Katniss Everdeen, Hollywood ma nową królową łuków i strzał - Hailee Steinfeld Kate Bishop.

dostarczony

Przesuwając się nad Katniss Everdeen, Hollywood ma nową królową łuków i strzał – Hailee Steinfeld Kate Bishop.

I nie daj się zwieść tytułowi, podczas gdy grizzly łucznik Rennera z pewnością odgrywa główną rolę, jest to oryginalna historia koleżanki entuzjastki łuków i strzał Kate Bishop (Hailee Steinfeld, która wniosła tę samą charyzmę, która rozświetliła transformatory odtwarzanie w kolorze trzmiel).

Chociaż przeżyła traumę siedząc w pierwszym rzędzie z powodu inwazji Chitauri w 2012 roku, która pochłonęła życie jej ukochanego ojca, ukierunkowała swoje uczucia w czasie bezradności, aby stać się ekspertem w sztukach walki i chorobach toksofilnych.

Ale ostatnio sprawy nie szły po ich myśli. W rzeczywistości zostaje wydalona ze szkoły po psikusie z dzwonnicą w kształcie gruszki i jest zszokowana wiadomością, że jej matka, Eleanor (Vera Farmiga), która dzierży imperium, planuje poślubić tłustego Jacka Duquesne (Tony Dalton). Pozornie nielegalna tajna aukcja, podczas gdy na nalegania matki bierze udział w eleganckim przyjęciu towarzyskim.

Hawkeye naprawdę lata, gdy zaczyna się międzypokoleniowa przekomarzanie się między Clintem Jeremy'ego Rennera i Kate Hailee Steinfeld.

dostarczony

Hawkeye naprawdę lata, gdy zaczyna się międzypokoleniowa przekomarzanie się między Clintem Jeremy’ego Rennera i Kate Hailee Steinfeld.

Złapana w burzę ogniową podczas najazdu gangu, przejmuje przedmiot aukcyjny, grupę, która wydaje się, że jakiś czas temu została „wyzwolona” z wraku Avengers Tower, i najpierw próbuje wywalczyć sobie drogę do wolności, zanim spróbuje aby dowiedzieć się dokładnie, co zobaczył. Szybko odkrywa, że ​​jej nowa maska ​​ma historię, torby i mnóstwo wrogów.

Z ogólnym czasem sprawności niewiele różniącym się od koniec gryI hak Jest to w zasadzie wydłużona cecha, która jest wymieniona w kawałkach wielkości kęsa. Podczas pokazu Jonathan Igla (Szalony człowiek) zalewa historię dużą ilością skopać tyłekPoczucie humoru i inne humory (szczególnie skupione wokół przymusowej wizyty Clinta w grze na świeżym powietrzu, akcji na żywo i odgrywaniu ról) serial naprawdę staje się wirusowy, gdy międzypokoleniowe przekomarzanie się zaczyna się między Kate i Clintem.

W sparingach jest coś ze starej hollywoodzkiej komedii, a jej opór wobec jego „rad” po raz kolejny udowadnia, dlaczego jest jedną z najbardziej charyzmatycznych młodych aktorek i wywołuje u wielu widzów dreszcze.

A jeśli konfrontacja miała miejsce podczas konfrontacji? czarne wdowy Sekwencja po napisach się opłaca i możemy wyruszyć w podróż bardziej ekscytującą i zabawną, niż ktokolwiek mógłby mieć nadzieję.

hak Streaming na Disney+ rozpocznie się wieczorem 24 listopada.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top