Hilary Duff pozytywne testy na Covid-19 | 1 news

Hilary Duff uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19.

Hilary Duff. Źródło: Bang Showbiz


Młoda gwiazda ujawniła, że ​​obecnie zmaga się ze „silnymi bólami głowy” i cierpi na własny smak i zapach, a także „mgłę mózgową” i „ciśnienie zatokowe” po zarażeniu się koronawirusem.

Udostępniając selfie na Instagramie, Hillary – która dostała szczepienia przeciwko koronawirusowi – napisała obok niej: „To Delta [variant] …to trochę b****. Objawy: silny ból głowy. Bez smaku i zapachu. Ciśnienie zatokowe. Zaćmienie mózgu. Cieszę się, że mnie oczarował”.

Hilary uzyskała pozytywny wynik testu, gdy rozpoczęły się zdjęcia do spin-offu How I Met Your Mother, a wcześniej ujawniła, że ​​skorzystała z okazji, by zagrać w nowym serialu, który został napisany przez reżysera programu This Is Us, Isaaca. Aptaker i Elizabeth Berger.

Powiedziała: „Jestem fanką Izaaka i Elizabeth i byłam całkowicie na pokładzie po przeczytaniu scenariusza HIMYF.

„Wiedziałem, że muszę być tym, który ożywi Sophie i zaangażuje kobietę w ten legendarny program.

„Jestem wielkim fanem oryginalnej obsady. Były absolutnie bezproblemowe i przyniosły mi wiele śmiechu”.

Hilary, która ma dziewięcioletnią Lucę z byłym mężem Mike’em Comrie i dwuletnim Banksem oraz czteromiesięczną Mae z mężem Matthew Komą – wcześniej przyznała, że ​​sfilmowanie jej młodszego programu podczas ciąży podczas pandemii koronawirusa było wyzwaniem.

Wyjaśniła: „Trochę martwiłam się wyzwaniami związanymi z Covidem i moją ciążą, ale wszystko się złożyło. Cała jestem za noszeniem masek, ale wentylowanie i dmuchanie w maskę w ósmym miesiącu ciąży było wyzwaniem”.

„Ubieranie ubrań, które nie były szyte dla ciężarnego ciała, nie zawsze było najwygodniejsze i zabawniejsze. I po prostu czuję się przerażony narażeniem na Covid – zawsze istnieje ryzyko, mimo że nasza grupa była bardzo ostrożna. Musiałem poddać kwarantannie kilka razy i to było naprawdę trudne!”

READ  Objęcie tronu przez księcia Williama zwiększy problemy związane z powrotem księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *