Hollywoodzka aktorka Anna Faris została przyłapana w Nowej Zelandii na planie nowego filmu wiele lat po tym, jak „zakazano jej” wjazdu do kraju

Hollywoodzka aktorka Anna Faris została przyłapana w Nowej Zelandii na planie nowego filmu wiele lat po tym, jak „zakazano jej” wjazdu do kraju

Hollywoodzka aktorka Anna Faris, znana z ról w… Straszny film I tylko przyjacielezostała zauważona przez fanów podróżujących dziś przez lotnisko w Wellington, pomimo twierdzeń, że wcześniej otrzymała „zakaz” wjazdu do kraju.

47-letnia gwiazda przebywa obecnie w kraju, gdzie kręcą zdjęcia obiekt, Produkcja rozpoczęła się w stolicy w zeszłym tygodniu.

Faris i jej mąż zostali zauważeni dzisiaj przez trzech fanów opuszczających halę przylotów na lotnisku w Wellington tuż przed godziną 13:00.

Ashley, lokalna mieszkanka Palmerston North, z którą miała krótką interakcję Dom królika Gwiazda opowiedziała Ogłaszać Fares była miła i ciepła w stosunku do zbliżających się do niej fanów.

Gwiazda Hollywood Anna Faris zatrzymała się, aby zrobić sobie selfie ze swoimi fanami na lotnisku w Wellington, podczas kręcenia filmu „Ja, obiekt”.

„Wydawało się, że nikt ich nie zauważył, tylko ja i dwie inne dziewczyny chciałyśmy zrobić sobie z nią selfie.

„Rozpoznałem jej głos, zanim się odwróciłem i ją zobaczyłem.

„Właśnie zapytałem, czy mogę zrobić sobie z nią selfie, a ona odpowiedziała: „Tak, nie ma problemu”. Odpowiedziałem: „Dziękuję, miłego pobytu”, a ona odpowiedziała: „Nie ma za co i dziękuję” z wielkim uśmiechem uśmiech.

obiekt Reżyseruje nominowany do Oscara nowozelandzki reżyser Andrew Nicol, który dorastał w Paraparaumu.

Anna Faris znana jest z ról w filmach Straszny film, Tylko przyjaciele i Króliczek domowy.
Anna Faris znana jest z ról w filmach Straszny film, Tylko przyjaciele i Króliczek domowy.

Faris twierdzi, że były premier „zakazał” jej wjazdu do Nowej Zelandii

Pojawienie się Faris w Nowej Zelandii mogło zaskoczyć niektórych fanów, po tym jak wcześniej twierdziła, że ​​zakazano jej wjazdu do Nowej Zelandii po nakręceniu filmu Miś Yogi W 2010.

W rozmowie z Justinem Longiem w jego podcaście Life is Short w 2019 roku aktorka twierdziła, że ​​w 2010 roku wyrzucono ją za obrazę kraju, co zaskoczyło ówczesnego premiera i ministra turystyki Johna Keya.

„Czy opowiadałem ci kiedyś, jak wyrzucono mnie z Nowej Zelandii?” – zapytał Knight Long podczas rozmowy. „Nie zwolniono mnie, to brzmi bardzo ekscytująco.

READ  Powolne konie: czarna komedia MI5 firmy Apple przedstawia niezapomnianego Gary'ego Oldmana

„Otrzymałem list od Ministra Turystyki Nowej Zelandii, że nie jestem już mile widziany w ich kraju”.

Faris twierdziła, że ​​zakazano jej wjazdu do Nowej Zelandii po tym, jak skrytykowała ten kraj w związku z negatywnymi doświadczeniami, jakie przeżyła podczas kręcenia tutaj.

47-latka wyjaśniła, że ​​wracała do domu po koncercie Queens of the Stone Age, kiedy ją wyśmiewano i słownie krytykowano.

„Wracałem i nie powinien to być ważny szczegół, ale czuję presję społeczną, aby uczynić to szczegółem. Miałem na sobie dżinsy, T-shirt i plecak. I ten samochód przejeżdża, a ci goście są krzyczeć: „Pokaż nam swoje piersi!”, Ale z nowozelandzkim akcentem.

Powiedziała, że ​​„wydawało się to trochę przypadkowe”, dopóki nie przejechał drugi samochód i nie krzyknęła: „Chcemy pieprzyć twoją k***ę”.

„W każdym razie opowiedziałem tę historię, ponieważ była to jedyna historia, jaką znałem Program George'a LopezaPowiedziała. „Potem otrzymałem list od ministra turystyki Nowej Zelandii, w którym stwierdził, że nie jestem już mile widziany w ich kraju. I to było wszystko”.

„Poczuli, jakbyś zszarganił reputację całego kraju?” Zapytałem ją dawno temu, a ona odpowiedziała: „Tak”.

Powiedziała także, że napisała list do ministra z przeprosinami, kończąc go stwierdzeniem, że „u nas też dużo się dzieje w Ameryce”.

Twierdzi, że zakaz został następnie zniesiony.

Key zaprzeczył jednak twierdzeniom, że została zablokowana i że wysłał jej wiadomość.

Sir John Key powiedział wówczas, że nigdy nie wysłał Annie Faris listu uniemożliwiającego jej wjazd do Nowej Zelandii.  Zdjęcia: Greg Booker
Sir John Key powiedział wówczas, że nigdy nie wysłał Annie Faris listu uniemożliwiającego jej wjazd do Nowej Zelandii. Zdjęcia: Greg Booker

Key powiedział wówczas… Ogłaszać Jest to mało prawdopodobne, ponieważ Minister Turystyki nie ma uprawnień, aby kogokolwiek zakazać, a jedynie Ministrowi Imigracji.

„Chciałbym zobaczyć ten list, ale zdziwiłbym się, gdyby był ode mnie”.

W oświadczeniu L OgłaszaćMichael Carley, dyrektor operacyjny Immigration New Zealand, powiedział: „W aktach Anny Faris nie ma żadnych zapisów wskazujących, że kiedykolwiek odmówiono jej wjazdu do Nowej Zelandii”.

Problem został rozwiązany, a następnie Faris pojawił się w filmie dotyczącym bezpieczeństwa Air NZ z Rhysem Darbym w 2016 roku.

Komik i aktor kiwi Rhys Darby pojawił się wraz z Anną Faris w filmie dotyczącym bezpieczeństwa lotów Air New Zealand w 2016 roku.
Komik i aktor kiwi Rhys Darby pojawił się wraz z Anną Faris w filmie dotyczącym bezpieczeństwa lotów Air New Zealand w 2016 roku.

READ  Alanis Morissette odwołuje koncerty w Australii i Nowej Zelandii

„Dwa lata temu nakręciłam film o bezpieczeństwie dla Air New Zealand. Więc wszystko w porządku” – powiedziała.

Jeśli chodzi o najnowszy projekt Faris, pojawi się ona u boku nowozelandzkich aktorów Karla Urbana, Thomasina McKenziego i Jemaine'a Clementa.

Faris jest żoną operatora Michaela Barretta. W latach 2009–2018 była wcześniej żoną hollywoodzkiego aktora Chrisa Pratta.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *