Hotel Show Dubai potwierdza, że ​​Polska jest partnerem – Hotel News M.E.

Hotel Show Dubai potwierdza, że ​​Polska jest partnerem – Hotel News M.E.

Pokaż hotel, Najdłużej odbywające się targi hotelarskie w regionie Mena, ogłosiły Polskę swoim partnerem zależnym edycji 2021, która potrwa od 31 maja do 2 czerwca w Dubai World Trade Centre.

Partnerstwo, które powstało w celu strategicznego promowania handlu i stosunków handlowych między Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w tym kluczowym dla branży hotelarskiej okresie, obejmuje wsparcie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej. i Pomorsky Voidoship.

Razem odegrają kluczową rolę w sprowadzaniu najnowszych polskich produktów, usług, technologii i czołowych dostawców hotelarstwa do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które będą prezentowane w Pawilonie Polskim Hotel Show Dubai; Rozległa przestrzeń z polskimi produktami dostarczonymi przez firmy wystawiennicze.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii prowadzi różnorodne działania mające na celu poprawę konkurencyjności organizacyjnej, promocję rodzimych produktów oraz poprawę wizerunku polskiej gospodarki na świecie. Polska gospodarka od dwóch dekad jest najszybciej rozwijającą się gospodarką europejską.

Robert Domanek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego, Pracy i Technologii, mówi: „Udział w innych ważnych targach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, takich jak Dubai 2021 Hotel Show, jest częścią szerszego planu gospodarczego, w którym Polska uczestniczy na Wystawie Światowej. 2020 później w tym roku. Jego głównym celem jest promocja polskich firm i wspieranie ich w umacnianiu relacji biznesowych z partnerami na Bliskim Wschodzie. ”

Krajowa Izba Gospodarcza, największe w Polsce niezależne stowarzyszenie branżowe, zrzesza blisko 160 firm, które pomagają przedsiębiorcom w ich międzynarodowych działaniach marketingowych oraz w promocji polskiego eksportu poprzez organizację kampanii reklamowych za granicą. Obejmują one; Międzynarodowe wystawy, misje i fora gospodarcze, wydarzenia związane z zaangażowaniem i spotkania P2B organizowane przez lokalnych partnerów na całym świecie, w tym GCC.

Marek Koyosko, wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej, dodał: „Krajowa Izba Gospodarcza od dawna współpracuje ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i mamy nadzieję, że podczas Dubai Hotel Show i uczestnictwa te relacje będą jeszcze bardziej zacieśniane. Nadchodzące Expo 2020, w które również jesteśmy zaangażowani jako organizacja partnerska. ”

READ  Piłka nożna: Polska i Szwecja odmówiły gry z Rosją w play-offach mistrzostw świata

Pawilon Polski korzysta również z Pomorskiego Voidoship, jednego z najszybciej rozwijających się regionów w Europie, z pulą talentów oraz zdywersyfikowaną i wyspecjalizowaną gospodarką. Jego centrum, Trójmiasto, znalazło się ostatnio w pierwszej piątce pod względem bezpośrednich inwestycji zagranicznych w rankingu miast pod względem bezpośrednich inwestycji zagranicznych 2021/2022. Miasta zostały ocenione pod względem efektywności ekonomicznej, przyjazności dla biznesu, kapitału ludzkiego, stylu życia, łączności i opłacalności.

Uczestnicy z Polski wzięli udział w M.K. Powiązanie biznesowe; Firma doradcza w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, która szczyci się nawiązywaniem profesjonalnych relacji między Europą a Bliskim Wschodem. Firma podzieli się swoim stanowiskiem z Krajową Izbą Gospodarczą. Jako oficjalny polski przedstawiciel The Hotel Show Dubai M.K. Business Link zapewni znaczące możliwości usprawnienia transakcji biznesowych dzięki GCC.

M.K. Prezes Business Link Magorzatta Panek-Kaziska mówi: „Cieszymy się, że nasze inauguracyjne konsorcjum jest jednym ze strategicznych partnerów Hotel Show Dubai. Jako jedno z wiodących miejsc spotkań przedsiębiorców, jesteśmy dumni, że w pawilonie reprezentowanych jest ponad 30 polskich firm prezentujących wysokiej jakości polskie produkty. ”

Od ponad 20 lat Hotel Show zmienia branżę Dubaju. Największa wystawa w regionie to miejsce spotkań dyrektorów generalnych, projektantów hoteli i wnętrz, menadżerów F&B, gospodyń domowych, którzy chcą uzyskać dostęp do wiodących i produktów, informacji i inspiracji zespołów domowych.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *