Hyundai zaprzecza zarzutom, że wstrzyma produkcję silników spalinowych

W czasie wakacji zostało to zgłoszone przez dwa koreańskie serwisy informacyjne Hyundai zaprzestanie produkcji silników spalinowych (ICE).

Jednak Hyundai podkreślił, że te doniesienia są w rzeczywistości fałszywe i że producenci samochodów będą nadal produkować silniki benzynowe i wysokoprężne w dającej się przewidzieć przyszłości.

Wyszukiwanie ofert Hyundai

Przedstawiciel Hyundai mówi:Hyundai Motor Group może to potwierdzić nie przestaje rozwija swoje silniki w następstwie niedawnych spekulacji medialnych”.

„Grupa jest zaangażowana w dostarczanie solidnej gamy silników klientom na całym świecie, która obejmuje gamę silników o wysokiej wydajności i bezemisyjnych silników elektrycznych”.

To potwierdzenie nie było zaskakujące, choć dopiero we wrześniu 2021 r. Hyundai potwierdził, że nie później niż w 2035 r. stanie się w pełni elektryczną marką w Europie.

Nie jest tajemnicą, że większość producentów samochodów reklamuje, że w przyszłości staną się całkowicie elektrycznymi markami, ale Hyundai wciąż ma przed sobą długą drogę, zanim uśpi silniki spalinowe.

READ  Francja karze miliony Google i Facebooka za zatwierdzenie śledzenia

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top