Ink P!: Wszystko, co wiem do tej pory: niesamowicie intymny pogląd Amazona na życie w trasie

Ink P!: All I Know So Far (do potwierdzenia, 99 minut) w reżyserii Michaela Graceya.

Po gładkim, ale ostatecznie niezadowalającym, zanurz się w dziczy i nie zawsze cudowne światy istnienia Billie Eilish I Demi Lovato Na początku 2021 roku zapewnia to całkiem inny szok.

Po tym, jak zadziwił świat żywą i ironiczną krytyką muzyczną i muzyką Największy ShomanAustralijski filmowiec Michael Gracey nawiązuje do swoich korzeni w przemyśle muzycznym dzięki temu wspaniałemu wyglądowi latającemu nad ścianą w ramach trasy Pink Popstar’s World Tour 2018-19 – podróż po 18 krajach i 156 pokazach, w tym przystanek w Dunedin i Auckland.

Mocne strony dokumentu tkwią w jego intensywnym skupieniu (obejmującym pierwsze dwa tygodnie europejskiej sceny jej trasy koncertowej, od otwarcia Amsterdamu do dwóch nocy na londyńskim stadionie Wembley) i pozornie, szczerze mówiąc, przewijaniu kamery urodzonej artystki Alicii Beth Moore .

Czytaj więcej:
* Nie można pominąć rady Pink dla rodziców z dziećmi w domu
* Różowy eksploduje zaciekłą krytyką po tym, jak zatrzasnął rodzinne zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych
* Pink uwielbia ciasta Dunedin, kwiaty i poczucie stylu
* Trasa koncertowa Pink w Australii napotyka kolejną przeszkodę – jego syn cierpi na chorobę rąk, pryszczycy i ust

W towarzystwie męża Carrie Hart oraz dzieci Willo i Jamesona (osiem i pół roku z rzędu w czasie kręcenia), gdy przemierza świat, Pink ujawnia szczęście i walkę z wędrówką po rodzinie.

„Jest wiele powodów, dla których matki nie mogą tego robić”, śmieje się, gdy w jej holenderskim apartamencie w hotelu panuje chaos. Kpiąc z wiary fanów, że prowadzi styl życia, który nie bierze jeńców, Pink przyznaje, że je „s… na śniadanie” dzięki odważnemu duetowi. – Chcę, żebyś poważnie potraktował swoją karę – powiedział Jameson, na chwilę, której wszyscy rodzice okazują współczucie.

READ  Royals: Meghan Markle oddaje hołd królowej w nowym wywiadzie dla magazynu Bombshell
P!  nk: Do tej pory wszystko, co wiem, to uroczy wygląd, latający na ścianie w ramach trasy koncertowej gwiazdy światowej popu Beautiful Trauma 2018-19.

GT

P! nk: Do tej pory wszystko, co wiem, to uroczy wygląd, latający na ścianie w ramach trasy koncertowej gwiazdy światowej popu Beautiful Trauma 2018-19.

Oczywiście, oprócz dwóch „narcystycznych psychopatów”, jest również odpowiedzialna za 225 innych osób w swojej „mobilnej cygańskiej rodzinie” – muzyków, tancerzy i niezliczonych pracowników pomocniczych. Możesz zobaczyć straty na pokazie czasami, gdy pokaz nie idzie tak dobrze, jak się spodziewałeś, a odprawa winiarska odbywa się późnym wieczorem.

Hart jest przedstawiany jako wspierający, aczkolwiek często bierny, i wydaje się, że od czasu do czasu znika na cały dzień, gdy dzieci towarzyszą ci na próbach. Podsumowując jego wkład, przezabawnie zauważyła, że ​​„kieruje Jamesona w złym kierunku i każdego dnia denerwuje Willow, ale jest wspaniałym ojcem”. Z przedstawionych tu dowodów wynika, że ​​bardzo się kochają.

Tak, są kryzysy, które łatwo uchwycić kamera – temperatura Willow spada, ona chce pojechać do domu na tydzień na obóz letni i jest szok, gdy Pink odkrywa, że ​​zarówno frytki, jak i smerfy powstały w Belgii, ale nigdy nie czuli się uprzedzeni lub majstrowała przy nim.

Podobnie dzieciństwo Pink (rozwód rodziców, gdy miała 10 lat, jej początkowy trening jako gimnastyczka wyczynowa) prawie nie zostało poruszone i widzimy tylko Hart Morse konfrontującą się z fanami i zwykłymi obywatelami. tam Nie ma tu ani chwili Orlando Blooma, ani Kevina Costnera.

Poznaj rodzinę Heart Morse: od lewej, Carrie, Alicia, Jameson i Willow.

Amazon Prime Video

Poznaj rodzinę Heart Morse: od lewej, Carrie, Alicia, Jameson i Willow.

No i oczywiście muzyka. Chociaż wielu może być rozczarowanych brakiem dyskusji na temat kompozycji lub znaczenia któregokolwiek z jej piosenek i pieśni o wzmocnieniu, wielu ma czas na antenie, a niektórzy prezentują zapierający dech w piersiach występ Pink na scenie (niektórzy demonstrują jej umiejętność śpiewania, szydząc z From the do góry (pod).

READ  Wybuch epidemii Delta Covid 19: amerykański prezenter radiowy, który rozpowszechniał informacje o Vax, umiera na Covid

Wszystko co do tej pory wiem To może nie być dokładnie kurzajka i to wszystko, odsłaniając zupę orzechową, której niektórzy chcą, ale to świetny wgląd w tę inspirującą artystkę, tłum i jej codzienne życie osobiste.

Dowie się, dlaczego nigdy nie wymawia na swoich koncertach nazwy miasta, w którym jest, jak musiała zmniejszyć bagaż, odkąd dzieci zaczęły jeździć w trasę i jakie są prawdziwe powody, dla których wciąż gra muzykę.

P! nk: Wszystko, co do tej pory wiem Zaczyna się nadawać w Amazon Prime Video 21 maja.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *