Ink P!: Wszystko, co wiem do tej pory: niesamowicie intymny pogląd Amazona na życie w trasie

Ink P!: All I Know So Far (do potwierdzenia, 99 minut) w reżyserii Michaela Graceya.

Po gładkim, ale ostatecznie niezadowalającym, zanurz się w dziczy i nie zawsze cudowne światy istnienia Billie Eilish I Demi Lovato Na początku 2021 roku zapewnia to całkiem inny szok.

Po tym, jak zadziwił świat żywą i ironiczną krytyką muzyczną i muzyką Największy ShomanAustralijski filmowiec Michael Gracey nawiązuje do swoich korzeni w przemyśle muzycznym dzięki temu wspaniałemu wyglądowi latającemu nad ścianą w ramach trasy Pink Popstar’s World Tour 2018-19 – podróż po 18 krajach i 156 pokazach, w tym przystanek w Dunedin i Auckland.

Mocne strony dokumentu tkwią w jego intensywnym skupieniu (obejmującym pierwsze dwa tygodnie europejskiej sceny jej trasy koncertowej, od otwarcia Amsterdamu do dwóch nocy na londyńskim stadionie Wembley) i pozornie, szczerze mówiąc, przewijaniu kamery urodzonej artystki Alicii Beth Moore .

Czytaj więcej:
* Nie można pominąć rady Pink dla rodziców z dziećmi w domu
* Różowy eksploduje zaciekłą krytyką po tym, jak zatrzasnął rodzinne zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych
* Pink uwielbia ciasta Dunedin, kwiaty i poczucie stylu
* Trasa koncertowa Pink w Australii napotyka kolejną przeszkodę – jego syn cierpi na chorobę rąk, pryszczycy i ust

W towarzystwie męża Carrie Hart oraz dzieci Willo i Jamesona (osiem i pół roku z rzędu w czasie kręcenia), gdy przemierza świat, Pink ujawnia szczęście i walkę z wędrówką po rodzinie.

„Jest wiele powodów, dla których matki nie mogą tego robić”, śmieje się, gdy w jej holenderskim apartamencie w hotelu panuje chaos. Kpiąc z wiary fanów, że prowadzi styl życia, który nie bierze jeńców, Pink przyznaje, że je „s… na śniadanie” dzięki odważnemu duetowi. – Chcę, żebyś poważnie potraktował swoją karę – powiedział Jameson, na chwilę, której wszyscy rodzice okazują współczucie.

READ  Oszałamiająca kwota, jaką brytyjski nastolatek zarabia każdego dnia na TikTok
P!  nk: Do tej pory wszystko, co wiem, to uroczy wygląd, latający na ścianie w ramach trasy koncertowej gwiazdy światowej popu Beautiful Trauma 2018-19.

GT

P! nk: Do tej pory wszystko, co wiem, to uroczy wygląd, latający na ścianie w ramach trasy koncertowej gwiazdy światowej popu Beautiful Trauma 2018-19.

Oczywiście, oprócz dwóch „narcystycznych psychopatów”, jest również odpowiedzialna za 225 innych osób w swojej „mobilnej cygańskiej rodzinie” – muzyków, tancerzy i niezliczonych pracowników pomocniczych. Możesz zobaczyć straty na pokazie czasami, gdy pokaz nie idzie tak dobrze, jak się spodziewałeś, a odprawa winiarska odbywa się późnym wieczorem.

Hart jest przedstawiany jako wspierający, aczkolwiek często bierny, i wydaje się, że od czasu do czasu znika na cały dzień, gdy dzieci towarzyszą ci na próbach. Podsumowując jego wkład, przezabawnie zauważyła, że ​​„kieruje Jamesona w złym kierunku i każdego dnia denerwuje Willow, ale jest wspaniałym ojcem”. Z przedstawionych tu dowodów wynika, że ​​bardzo się kochają.

Tak, są kryzysy, które łatwo uchwycić kamera – temperatura Willow spada, ona chce pojechać do domu na tydzień na obóz letni i jest szok, gdy Pink odkrywa, że ​​zarówno frytki, jak i smerfy powstały w Belgii, ale nigdy nie czuli się uprzedzeni lub majstrowała przy nim.

Podobnie dzieciństwo Pink (rozwód rodziców, gdy miała 10 lat, jej początkowy trening jako gimnastyczka wyczynowa) prawie nie zostało poruszone i widzimy tylko Hart Morse konfrontującą się z fanami i zwykłymi obywatelami. tam Nie ma tu ani chwili Orlando Blooma, ani Kevina Costnera.

Poznaj rodzinę Heart Morse: od lewej, Carrie, Alicia, Jameson i Willow.

Amazon Prime Video

Poznaj rodzinę Heart Morse: od lewej, Carrie, Alicia, Jameson i Willow.

No i oczywiście muzyka. Chociaż wielu może być rozczarowanych brakiem dyskusji na temat kompozycji lub znaczenia któregokolwiek z jej piosenek i pieśni o wzmocnieniu, wielu ma czas na antenie, a niektórzy prezentują zapierający dech w piersiach występ Pink na scenie (niektórzy demonstrują jej umiejętność śpiewania, szydząc z From the do góry (pod).

Wszystko co do tej pory wiem To może nie być dokładnie kurzajka i to wszystko, odsłaniając zupę orzechową, której niektórzy chcą, ale to świetny wgląd w tę inspirującą artystkę, tłum i jej codzienne życie osobiste.

Dowie się, dlaczego nigdy nie wymawia na swoich koncertach nazwy miasta, w którym jest, jak musiała zmniejszyć bagaż, odkąd dzieci zaczęły jeździć w trasę i jakie są prawdziwe powody, dla których wciąż gra muzykę.

P! nk: Wszystko, co do tej pory wiem Zaczyna się nadawać w Amazon Prime Video 21 maja.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top