Jada Pinkett Smith twierdzi, że Chris Rock zaprosił ją na randkę w związku z plotkami o rozwodzie Willa Smitha

Jada Pinkett Smith twierdzi, że Chris Rock zaprosił ją na randkę w związku z plotkami o rozwodzie Willa Smitha

Jada Pinkett Smith twierdzi, że Chris Rock zaprosił ją już na randkę. Zdjęcie/Getty Images

Jadę Pinkett Smith mówi komik Chrisa Rocka Poprosił ją, aby poszła z nim na randkę wśród plotek, że ona i Will Smith Byli rozwiedzeni.

52-letnia aktorka ujawniła, że ​​ona i jej mąż potajemnie rozstali się na siedem lat, promując jej nadchodzące wspomnienia. cenny – Powiedziała ludzie Magazyn Rock umieścił kiedyś to w jej bezpośrednich wiadomościach.

„Myślę, że każdego lata pojawiały się wszystkie doniesienia, że ​​Will i ja zamierzamy się rozwieść… a tego konkretnego lata Chris myślał, że się rozwiedziemy” – powiedziała agencji.

Jada Pinkett Smith pojawiła się w Today Show z Hodą Kotb, aby promować swoją nadchodzącą książkę.  Zdjęcie/Getty Images
Jada Pinkett Smith pojawiła się w Today Show z Hodą Kotb, aby promować swoją nadchodzącą książkę. Zdjęcie/Getty Images

„Zadzwonił do mnie i w zasadzie powiedział: «Chciałbym cię gdzieś zabrać». A ja zapytałem: «Co masz na myśli?». A on na to: «No cóż, czy ty i Will nie bierzecie rozwodu?»”. powiedziała: „Nie, Chris, to tylko plotki” – wspomina.

Był przerażony. Przeprosił obficie i tyle.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Rocka w celu uzyskania komentarza.

Pinkett Smith powiedziała, że ​​nie rozmawiała z Rockiem od czasu rozdania Oscarów, kiedy jej mąż skrytykował komika za żartowanie z jej łysiny.

Powiedziała portalowi, że ma nadzieję, że „może zapanować pokój” między tą trójką, wyjaśniając, że pisze o sytuacji w swojej nadchodzącej książce.

Dramat rozpoczął się podczas rozdania Oscarów w 2016 roku, kiedy Smith nie był nominowany za rolę w filmie wstrząs mózgu Tylko biali aktorzy otrzymali nominacje, co zapoczątkowało ruch #OscarsSoWhite.

W rezultacie wielu zbojkotowało ceremonię wręczenia nagród, w tym Pinkett Smith, który wezwał Rocka do rezygnacji z organizacji ceremonii wręczenia nagród w tym roku.

Zamiast tego zażartował jej kosztem podczas wydarzenia, mówiąc: „Jada bojkot Oscarów jest jak bojkot majtek Rihanny – nie zostałem zaproszony”.

READ  Aaron Paul szokuje fanów kiwi podczas kręcenia nowego filmu science-fiction w Nowej Zelandii

Wspominając ten moment, Pinkett Smith stwierdziła, że ​​nie rozumie „poziomu presji”. [Rock] „Może było pod spodem.”

„Może powinnam była do niego zadzwonić i zapytać: «Hej, wszystko w porządku?»” – powiedziała. ludzie.

„I po prostu wiedz, że chociaż mówię otwarcie o Oscarach, życzę ci wszystkiego najlepszego i chcę, żebyś o tym wiedział” – poświęciłem czas, aby do niego zadzwonić i powiedzieć mu to, tylko po to, żeby dotknąć podstawy… „ Ale jego uczucia mogły zostać zranione.

Ona i Rock pogodzili się po incydencie w 2016 roku, ale nie rozmawiali więcej aż do Oscarów w 2022 roku, kiedy Rock próbował przeprosić za żart na temat jej łysiny.

„Chris zszedł na tył sceny i próbował mnie przeprosić” – wspomina Pinkett Smith. „Powiedział: „Nie chciałem cię skrzywdzić”. Odpowiedziałem: „Nie mogę teraz o tym rozmawiać”. , Chris. To są stare rzeczy.’”

Jeśli chodzi o sam żart, powiedziała po prostu: „To znaczy, to właśnie robią komicy”.

„Chciałabym tylko powiedzieć, że tak naprawdę nie jestem tu po to, aby oceniać, w jaki sposób ludzie decydują się wyrażać siebie i swoją sztukę. Powiem, że na pewno kilka razy poczułam się zraniona. Poczułam się bardzo zraniona, ponieważ Chrisa. Ale pod koniec dnia także będąc w kręgu Światła, które przychodzi z ziemią.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *