Jak kupić Polkadot (DOT) w Polsce

Jak kupić Polkadot (DOT) w Polsce

Wstęp

Jak kupić Polkadota? Wystarczy telefon lub laptop, dostęp do internetu, dowód tożsamości i metoda transakcji, a proces można zakończyć w mniej niż 15 minut.

Najłatwiejszą opcją jest zakup Polkadota za pośrednictwem rynku kryptowalut. Oceniając opcje pod tabelą, możesz wybrać taką, która ma cechy, których potrzebujesz, takie jak przystępne ceny, łatwość obsługi lub całodobowa obsługa klienta.

Aby zarejestrować się w profilu na giełdzie, musisz potwierdzić swój identyfikator e-mail i tożsamość. Przygotuj telefon i legitymację ze zdjęciem.

Po potwierdzeniu Twojej tożsamości proces transakcji może być skutecznie i wydajnie wniesiony do Z zgodnie z Twoją wygodą. Karty kredytowe, przelewy pieniężne, system handlowy Silver Gate (CHEN) i transakcje znakami towarowymi Signet są często akceptowane.

Polkadot jest już dostępny za Twoje pieniądze. Można to zrobić, wprowadzając żądaną cenę zakupu i naciskając przycisk kupna na łatwych w użyciu giełdach. Teraz możesz wpłacić Polkadot do dowolnego osobistego portfela, jeśli chcesz.

Konto e-mail jest wymagane do otwarcia profilu na dowolnym rynku walut cyfrowych. Jest to sprytna opcja, aby mieć pod ręką swoje dane kontaktowe i dowód tożsamości, ponieważ niektóre giełdy wymagają ich dodatkowo. Gdy wpłacisz pieniądze i zaczniesz handlować Polkadot, rosnąca liczba platform walut cyfrowych wymaga Twojego dowodu tożsamości.

  • Poznaj swojego klienta (KYC) to zazwyczaj proces, który wymaga aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego oraz dowodu osobistego. Aby ustalić swoją lokalizację, musisz dołączyć kopię ostatniego wyciągu energetycznego lub wyciągu bankowego.
  • Niektóre platformy umożliwiają wpłaty i handel kryptowalutami bez konieczności KYC. Zakazują jednak wypłat krajowych z rachunków bankowych. Użytkownicy muszą zdać KYC, jeśli chcą kupić DOT za pomocą lokalnej waluty.
  • Dobrym pomysłem jest skorzystanie z weryfikacji dwuetapowej (2FA), dopóki nie ustalisz swojej tożsamości, zanim prześlesz jakiekolwiek pieniądze. Zwiększy to bezpieczeństwo konta użytkownika i pomoże chronić Twoje pieniądze.
READ  Niemcy mają w tym roku rozmieścić system obrony powietrznej Patriot w Polsce i na Słowacji

System Polkadot składał się z wielu tworzonych przez użytkowników zduplikowanych łańcuchów (czasami znanych jako „parachains”), oprócz podstawowego łańcucha bloków zwanego „łańcuchem przekaźnikowym”. Ma warstwę łączności lub „kładkę”, która umożliwia przesyłanie waluty i plików przez większość łańcuchów bloków i może być połączona z zapisami, które nie są zdecentralizowanymi księgami. Ponieważ wiele parałańcuchów pomaga sieci przekaźników rdzeniowych w bardziej ciężkiej pracy, Polkadot może analizować wszystkie te dane. W rezultacie system Polkadot może wykonywać 1000 operacji na sekundę, w porównaniu do siedmiu w przypadku Bitcoin lub trzydziestu w przypadku Ethereum. Polkadot jest szybszy wraz z rozwojem sieci i wprowadzaniem większej liczby parachainów, z szybkością sięgającą miliona operacji na sekundę.

System Polkadot został stworzony, aby bezpiecznie łączyć zdecentralizowane łańcuchy bloków, ponieważ wartość i dane mogą być przenoszone między prywatnymi łańcuchami bloków Ethereum i Bitcoin bez pośrednika. Korzystając z wielu alternatywnych łańcuchów bloków, często nazywanych „parachainami”, które odciążają większość wymagań obliczeniowych z głównego łańcucha bloków, musi być szybki i elastyczny. Kriptomat.io Wygląda na bardzo zawodną witrynę do kupowania czegokolwiek Kryptowaluta.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *