Jak mieszkańcy Oklahomy widzą kometę, nie widziano od epoki kamienia łupanego

Jak mieszkańcy Oklahomy widzą kometę, nie widziano od epoki kamienia łupanego

Jeszcze drzwi. Weź też ze sobą lornetkę. Znajdź je. Jeśli nie wiesz, gdzie one są, idź po nie. Jeśli nie masz nic. Nie mam na myśli zabójców, ale rzadkie Ciało Niebieskie rozproszyłoby się po nocnym niebie. W rzeczywistości widziano go od 50 000 lat. Nawet Taylor tutaj w studio dziś rano. dobry. Powiedz nam, jak naprawdę możesz to zobaczyć, Taylor, ponieważ wiem, że Jonathan powiedział, że nie był w stanie w tym szczególnym momencie, ale niektórzy ludzie to zrobili. Czas musi być odpowiedni. tak. na pewno. Jonathan zamieścił dziś rano jej urocze zdjęcie, podobnie jak Michael. Więc na pewno jesteśmy w stanie zobaczyć zieloną kometę. On jest winny. Zielona kometa została wskazana. Jest widoczny dziś od północy do jutra. Możesz spojrzeć na północny wschód i powinien wyglądać jak mgiełka zieleni. Kometa została odkryta w marcu ubiegłego roku, ale nie widziano jej na naszym niebie od ponad 50 000 lat. To było w epoce kamienia łupanego. Więc ta kometa zbliży się do najbliższego punktu, a przez najbliższy mam na myśli 26 mil, milion mil od Ziemi. Od dziś będziemy dwa tygodnie. Drugiego lutego. Dlaczego ta zielona kometa? WYNIKA TO Z REAKCJI SUBSTANCJI CHEMICZNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI DIATOMICZNEJ, WĘGLA C TWO. Co to znaczy, że jest zielony. Możesz to zobaczyć. To powinna być najjaśniejsza kometa, jaką zobaczymy w tym roku. Tak więc KLUB ASTRONOMICZNY Oklahoma City będzie miał pokaz pogody w dniach 3 lutego od 7 do 9. Przynieś własną lornetkę lub teleskop. A jeśli Y

Wyjmij lornetkę, ponieważ rzadki obiekt niebieski wkrótce pojawi się na nocnym niebie Oklahomy. Kometa, określana jako Zielona Kometa, nie była widziana od 50 000 lat i powinna być widoczna od czwartku wieczorem o północy do piątku rano. | więcej | Zielona kometa pojawi się na nocnym niebie po raz pierwszy od 50 000 lat, możesz spojrzeć na północny wschód, kometa powinna wyglądać jak rozmyta zielona linia. Kometa została odkryta w marcu 2022 r., ale nie widziano jej na naszym niebie od 50 000 lat – to było w epoce kamiennej i chociaż kometa powinna być widoczna od czwartkowej nocy, szczyt osiągnie na początku lutego. Kometa osiągnie swój najbliższy punkt – 26 milionów mil od Ziemi – 2 lutego. Według NASA kometa powinna być widoczna przez lornetkę na porannym niebie dla obserwatorów nieba na półkuli północnej przez większą część stycznia, a na półkuli południowej na początku lutego.Kometa zmieniła kolor na zielony w wyniku reakcji chemikaliów, w szczególności węgla dwuatomowego – lub C2. . Kometa ma być najjaśniejsza w tym roku, a Klub Astronomiczny Oklahoma City będzie ją oglądać, w zależności od pogody, od 7 do 21 3 lutego. Możesz przynieść własne lornetki lub teleskopy lub skorzystać z tych, które zapewniają.

Wyjmij lornetkę, ponieważ rzadki obiekt niebieski wkrótce pojawi się na nocnym niebie Oklahomy.

Kometa, określana mianem zielonej komety, nie była widziana od 50 000 lat i powinna być widoczna w czwartek wieczorem o północy do piątku rano.

| więcej | Po raz pierwszy od 50 000 lat na nocnym niebie pojawi się zielona kometa

READ  Ten powszechny sztuczny słodzik może uszkodzić twoje DNA

Możesz spojrzeć na północny wschód, kometa powinna wyglądać jak rozmyta smuga zieleni. Kometa została odkryta w marcu 2022 roku, ale nie widziano jej na naszym niebie od 50 000 lat – czyli w epoce kamiennej.

Chociaż kometa powinna być widoczna od czwartku wieczorem, jej szczyt osiągnie na początku lutego. Kometa osiągnie swój najbliższy punkt – 26 milionów mil od Ziemi – 2 lutego.

Według NASA kometa powinna być widoczna przez lornetkę na porannym niebie dla obserwatorów nieba na półkuli północnej przez większą część stycznia, a na półkuli południowej na początku lutego.

Kometa jest zielona z powodu interakcji chemikaliów, w szczególności węgla dwuatomowego – lub C2. Kometa powinna być najjaśniejszą kometą tego roku.

Klub Astronomiczny Oklahoma City będzie obserwował, w zależności od pogody, od 19:00 do 21:00 3 lutego. Możesz przynieść własne lornetki lub teleskopy lub skorzystać z tych, które zapewniają.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *