Jak mógłby wyglądać animowany sitcom „Żonaty z dziećmi” w 2022 roku?

rzucać "żonaty i ma dzieci", wczesny sitcom Fox - od lewej David Faustino (Bud Bundy), Kristen Applegate (Kelly Bundy), Marcy Darcy (Amanda Pierce) i Jefferson Darchy (Ted McGinley).  W środku siedzi Al Bundy (Ed O'Neill), a po prawej Peg (Katey Sagal).

Uwaga

Obsada Married with Kids, wczesny sitcom Foxa – od lewej David Faustino (Bud Bundy), Kristen Applegate (Kelly Bundy), Marcy Darcy (Amanda Pierce) i Jefferson Darchy (Ted McGinley). W środku siedzi Al Bundy (Ed O’Neill), a po prawej Peg (Katey Sagal).

Colin Hawkes jest starszym reporterem w firmie Stuff

Opinia: W szczególności osoby z pokolenia wyżu demograficznego zapamiętają ten zabawny i ekscytujący sitcom z późnych lat 80-tych.

żonaty i ma dzieci Zmusił nas do zerwania się z miejsc dzięki nieprawdopodobnemu parze przeznaczonego sprzedawcy butów Al Bundy (Ed O’Neill, odkąd wyruszył na nowoczesna rodzina) i atrakcyjną Peggy (Katey Sagal w największej, najpełniejszej peruce i najciaśniejszym topie), która zawsze jest gotowa na dobrą zabawę. Niestety, wydaje się, że rzadko to rozumie. A jeśli to zrobisz, nie stanie się to z własnej woli.

Nieprawdopodobne pary zawsze tworzą świetne sitcomy. Lepiej nie zadawać pytań typu, co ona w nim widziała i na odwrót i dlaczego wciąż są razem? To było niewytłumaczalne, co sprawiło, że było jeszcze fajniej. Nigdy nie starczyło pieniędzy na wszystko, czego chciała Peg.

Członkowie obsady Married With Children (od lewej) Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate i Ed O'Neill odbierają nagrodę Innovator podczas 7. dorocznej edycji TV Land Awards w Los Angeles w 2009 roku. Program nagród honoruje klasyczne programy telewizyjne.

Fred Broeser/Reuters

Członkowie obsady Married With Children (od lewej) Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate i Ed O’Neill odbierają nagrodę Innovator podczas 7. dorocznej edycji TV Land Awards w Los Angeles w 2009 roku. Program nagród honoruje klasyczne programy telewizyjne.

Potem były nastoletnie dzieci, Kelly i Budd, których odpowiednio zagrali Kristen Applegate i David Faustino. Ale nie zapominajmy o jednej z innych prawdziwych gwiazd tego serialu – szalonej sąsiadce Marcy Darcy (Amanda Pierce) i jej wyrozumiałym mężu Jeffersonie (Ted McGinley).

Czytaj więcej:
* Katie Sagal wraca do zdrowia w szpitalu po potrąceniu przez samochód w Los Angeles
* Christina Applegate ujawnia swoją diagnozę stwardnienia rozsianego
* Ed O’Neill uważał, że Julie Bowen powinna zostać odurzona po zakończeniu zdjęć w Modern Family

Pamięć może mi źle służyć, ale wydaje się, że większość serialu została nakręcona w salonie z drzwiami wejściowymi, jedną dużą sofą (na której przez cały dzień wisiał kołek i pies) i schodami prowadzącymi do sypialni. Co tylko pokazuje siłę dobrego aktorstwa i świetnego aktorstwa.

Ale robię dygresję. Powiedziano nam teraz, dzięki uprzejmości Limit, że jest w drodze animowana wersja, w której ci sami aktorzy grają te same role. Próbowałem zrozumieć, jakie to byłoby zabawne. Jasne, głosy będą tam, ale czy postacie z kreskówek mogą generować taki sam humor jak ta grupa?

Czy w ogóle będziemy się śmiać z tych samych rzeczy? Odpowiedź brzmi nie. Oryginalny serial był niesamowicie stronniczy – silne kobiety były stereotypami, a słabi mężczyźni prawie zawsze byli kontrolowani przez swoje żony. I nie zapominajmy o mizoginii, która sprawiła, że ​​wzdrygnęliśmy się, nawet gdy się śmiejemy. To po prostu nie jest dobry wygląd w 2022 roku i nie chcemy widzieć tych rzeczy ponownie. Więc gdzie wezmą udział w następnym przedstawieniu?

Można tylko przypuszczać, że się obudzi żonaty i ma dzieci. Z nowoczesnym niepokojem, poślizgnięciami w mediach społecznościowych i kryzysem mieszkaniowym. Biznes obuwniczy Ala Bundy’ego jest prawdopodobnie całkowicie online, a dzieciaki pakują pudła do garażu. Trusty mogły przejąć cały dom, ponieważ nadal nie można go zamknąć, ale zawsze jest inny świetny pomysł marketingowy, który uczyni go bogatym.

A kołek? Będzie wpływową osobą na Instagramie, wypełniając resztę domu wszystkimi darmowymi produktami kosmetycznymi, na które nie może sobie pozwolić. A jej największym konkurentem, zarówno online, jak i poza nim, jest jej córka Kelly.

To moja opinia, ale scenarzysta Alex Carter, producent wykonawczy Mężczyzna kochający życie rodzinne (W końcu może tak nie być), możesz mieć inne pomysły. Wygląda na to, że pracował nad tym od roku. Fox TV (gdzie wyemitowano oryginalny program), Hulu i Peacock to potencjalne rynki zbytu.

Mówiono o zerwaniu z Budem (Faustino) kilka lat temu, ale do niczego nie doszło. Może równie dobrze. Nie widzę Budda jako wiodącego człowieka. Czy to nigdy nie było, pamiętaj. Ale oczywiście właśnie dlatego oglądamy.

READ  Przerażający komentarz, który powiedział syn Johna Travolty po śmierci jego matki, Kelly Preston

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top