Jak nosić NZ: Street Style w NZ Music Shirt Day

Miłośnicy muzyki i mody cieszą się na ten dzień NZ Music T-Shirt Dayto okazja, by pokazać swoje uznanie dla talentu muzycznego, który pochodzi z naszego wspaniałego kraju, jednocześnie zbierając fundusze na wsparcie społeczności rozrywkowej, która ostatnio przeżywa trudne czasy.

Podobnie jak dżinsy, skórzane kurtki i zdrowa dawka pewności siebie, muzyczne T-shirty nigdy nie wychodzą z mody. mogą Prawie w dowolny sposób I bez względu na to, co mówią inni, nie musisz mieć rozległej wiedzy na temat wstecznego katalogu zespołu, aby dostarczać jego towar.

„Flying Out” Matthew Crowleya zdobywa muzykę do NZ Music T-Shirt Day 2022 w koszulce lokalnego zespołu Carnivorous Plant Society.

Abigail Dougherty/Personel

„Flying Out” Matthew Crowleya zdobywa muzykę do NZ Music T-Shirt Day 2022 w koszulce lokalnego zespołu Carnivorous Plant Society.

Gra towarowa nowozelandzkiego przemysłu muzycznego jest na równi z potężnym wokalem. Mamy nawet zespół o nazwie Goodshirt.

Nigdy nie jest za późno, aby wziąć udział w tegorocznym Dniu T-shirtów Muzyki Nowozelandzkiej: załóż najlepszą koszulkę muzyczną dziś wieczorem, zrób zdjęcie swojego stroju i użyj hashtagu #nzmusictshirtday, aby pokazać swoją lojalność wobec ulubionego zespołu poprzez ubranie . Możesz również wesprzeć sprawę poprzez Wpłać bezpośrednio tutaj.

Czytaj więcej:
* Sześć lekcji stylu ulicznego z Australian Fashion Week
* Jak nosić NZ: styl uliczny od Britomart w Auckland
* Jak się ubrać NZ: Poznaj fotografa, który uchwycił styl South Auckland
* Jak się ubrać NZ: styl uliczny z ulicy Karangahabe

Aby uczcić ten dzień, wybraliśmy się na ulice Tāmaki Makaurau, aby zapytać lokalnych mieszkańców o ich muzyczny styl i gusta oraz zobaczyć, czy moglibyśmy dostrzec muzyczne koszulki na wolności.

READ  Sir Rod Stewart to „ośmiu różnych ojców” swoich ośmiorga dzieci

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top