Jason Derulo i JoJo płakali kilka minut po wylądowaniu w Nowej Zelandii na koncercie Fridayz Live

Jason Derulo i JoJo płakali kilka minut po wylądowaniu w Nowej Zelandii na koncercie Fridayz Live

Artyści Fridayz Live, Jason Derulo i JoJo, przybyli do Auckland. Zdjęcia/Getty Images

Jason Derulo I JoJo Przyjechałem do Nowej Zelandii dwa dni temu i płakałem z powodu ruchu Bowery.

Gwiazdy pierwszej dekady XXI wieku przybędą dziś wieczorem do Aotearoa, aby wystąpić w ramach Fridayz Live, wcześniej znanego jako Friday Jams, w Spark Arena.

Derulo i JoJo przybyli na lotnisko w Auckland we wtorek wieczorem i zostali przywitani przez Kaihakę Kapę Hakę, który wykonał występ muzyczny, który wzruszył gwiazdy.

JoJo opublikowała klip na swojej historii na Instagramie, dokumentując ten wyjątkowy moment.

w filmie, wyjść (wyjść) Można zobaczyć piosenkarkę uśmiechającą się i ocierającą łzy, gdy rozmawiała z członkami Kaihaka Kapa Haka. W innym klipie sfilmowano ją, jak całowała Hongjiego po ciepłym powitaniu przez grupę.

Pod klipem podpisała: „Jestem zaszczycona i wzruszona hojnością Maorysów”.

Kontynuowała: „Nie mogłam przestać płakać”. Dziękuję, że podzieliłeś się ze mną swoją kulturą. Nigdy nie zapomnę tej nocy.

„Jestem zaszczycony i zaszczycony otrzymaniem tak pięknego prezentu w postaci waszego występu, pieśni, modlitwy i obecności”.

JoJo W giga Piosenkarka wystąpi dziś wieczorem na koncercie Fridayz Live z Boys II Men, Kelly Rowland i Flo Ridą.

Festiwal, którego gospodarzem w przeszłości było Western Springs, w tym roku znalazł tymczasowy dom w Spark Arena ze względu na zamknięcie obiektu z powodu powodzi, która miała miejsce na początku tego roku.

Pomimo nowej nazwy i lokalizacji, Fridayz Live nie byłoby kompletne bez dwóch bardzo ważnych osób. Rezydent DJ Yo! Mafia i międzynarodowy szef partii Fatman Scoop przygotowują się do wielkiego powrotu na piątkową scenę.

Australijska dziewczyna z serialu „To”, Abbie Chatfield, miała gościć u boku Fatmana Scoopa, ale w zeszłym miesiącu ogłosiła, że ​​rezygnuje z roli współgospodarza ze względu na „aktywne postępowanie sądowe” związane z jednym z aktów. Zaktualizowano witrynę internetową Fridayz Live i dodano informację, że „z powodów osobistych Abbie Chatfield nie będzie już współgospodarzem Fridayz 2023”.

READ  Szpieg: Jedz w Hollywood A Leicester w Ponsonby

Informacje wewnętrzne:

Co: Flava i ZM Fridayz na żywo

z: Jason Derulo, Flo Rida, Kelly Rowland, JoJo i nie tylko

Gdzie: Spark Arena w Auckland

Kiedy: 16 listopada

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *