Jennifer Aniston popełnia skandaliczny błąd przeklinając w telewizji na żywo

Jennifer Aniston popełnia skandaliczny błąd przeklinając w telewizji na żywo

„Pyskata” Jennifer Aniston sieje chaos, kiedy rano przeklina – pozostawiając Holly i Phila, którzy muszą szybko przeprosić. Wideo / Dziś rano

Jennifer Aniston udowodniła, że ​​jest bardzo powiązana ze swoim ostatnim błędem.

Pojawienie się w brytyjskim programie telewizyjnym Tego ranka z nią zagadka morderstwa 2 Współgwiazda Adama Sandlera, aktorka zaskoczyła wszystkich, gdy przeklinała w telewizji na żywo.

W rozmowie z Holly Willoughby i Philipem Scofieldem 54-latek omawiał cenę zdjęć do ich nowego filmu – kontynuacji filmu z 2019 roku, tajemnica morderstwa – kiedy opisała to jako „śmiech i śmiech”.

Szybko zorientowałem się, co zrobiłem przyjaciele Gwiazda podniosła rękę do ust, wyglądając na wyraźnie zszokowaną, podczas gdy Sandler i Schofield uznali to za zabawne i chichotali.

Aniston zapytał, czy komentarz można „usunąć”, nie zdając sobie sprawy, że program był na żywo, na co Scofield odpowiedział: „Nie, jest na żywo, ale nie martw się, uwielbiamy to”.

Jennifer Aniston przypadkowo przeklęła w telewizji na żywo. zdjęcie/ITV

Rozmowa trwała dalej, a chaos nie ustał. Mówiąc z Paryża, Sandler omówił akrobacje, które ta dwójka musiała wykonać w filmie: „Jennifer bała się, że spadnie z Wieży Eiffla. Nazwali ją „Akcją”, a ona nie skoczyła, a ja po prostu zakradłem się i popchnąłem ją Fajnie było zobaczyć tę reakcję”.

Scofield roześmiał się w zamian, mówiąc aktorowi: „Wyobrażam sobie, jak ktoś udaje, że zepchnie cię z Wieży Eiffla. Co za zabawa!”

Najcięższe gwiazdy Hollywood opowiedziały też o swoim pierwszym spotkaniu 30 lat temu. Sandler wspominał: „Jennifer poznała 20-letnią dziewczynę, jadła jajka z szynką i serem… Chciałbym mieć bardziej fantastyczną historię, że się dławiła i uratowałem ją, ale nie, rozmawiała z nią chociaż usta otwarte!”

Aniston zaśmiał się w zamian, twierdząc, że historia jest „nieprawdziwa”.

Duet obecnie promuje swój nadchodzący film po wydaniu zwiastuna na początku tego tygodnia.

READ  Dlaczego nie było (i prawdopodobnie nigdy nie będzie) wersji The Chase z kiwi?

Po pierwszym filmie Sandler gra Nicka Spitz, podczas gdy Aniston ponownie wciela się w rolę jego żony, Audrey Spitz.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *