Jest w lepszym miejscu

Pamięta matkę Aleca Baldwina, Carol M.

W filmie opublikowanym na Instagramie plik Pearl Harbor Gwiazda wyraziła wdzięczność swoim fanom i zwolennikom za zaproszenia i życzenia.

Nominowany do Oscara gwiazdor rozpoczął swój hołd, mówiąc swoim 2,4 milionom zwolenników, jak jego matka została pochowana „jak można się było spodziewać”.

„Wszyscy, którzy byli blisko mojej matki i mojej rodziny, którzy mieszkali w tej okolicy, którzy zdołali przeżyć, byli z nią w pokoju, gdy zmarła” – powiedział aktor.

Dodał: „To było naprawdę, naprawdę – słyszałem, jak ludzie mówili „otoczeni przez bliskich”, kiedy umierali – iw przypadku mojej matki to z pewnością prawda”.

„Carol była otoczona przez swoją rodzinę i wszyscy w tej okolicy – ​​tylko garstka z nas, w tym ja – byli w drodze do Syracuse, kiedy po pewnym momencie pojechała naprawdę szybko” – opisał druzgocący moment.

Mówił również o „wielkim wpływie” jej matki, która pracowała nad świadomością raka piersi, ponieważ ujawnił, że w zbiórkach pieniędzy brali udział ludzie z daleka.

Baldwin kontynuował: „Odnieśli bardzo dobry zasięg i wywarli ogromny wpływ na społeczność ocalałych, doradzając kobietom, które przygotowywały się do operacji lub stanęły w obliczu choroby, niezależnie od wyniku, który znaleźli moja matka i jej organizator – pierwotnie na Long Island a potem z separacją Kolejny w centrum Nowego Jorku – byli tam, by pomóc tak wielu kobietom stawić czoła trudnej rzeczywistości raka piersi”.

„Jestem dumny z mojej mamy i bardzo mi przykro, że nie ma jej już na świecie, aby pomagać ludziom, ale na pewno myślę, że w dzisiejszych czasach łatwo jest powiedzieć, że jest zdecydowanie w lepszym miejscu niż gdziekolwiek indziej” – powiedział aktor. .

Podsumowując swój hołd, Baldwin dodał: „Zdecydowanie jest w lepszym miejscu niż ktokolwiek z nas dzisiaj na świecie. Więc jeszcze raz dziękuję za wszystkich i najlepsze życzenia, dziękuję”.

READ  Kate Middleton, nowa współpraca Camili, pokazuje, że ich związek się zacieśnia

Matka aktora, która jest również babcią modelki Hailey Bieber, zmarła w zeszłym miesiącu, w wieku 92 lat.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top