Jonah Hill prosi fanów, aby przestali komentować jego ciało

Jonah Hill mówi, że nigdy nie zdjął koszuli na basenie, dopóki nie miał trzydziestki. Zdjęcia / Instagram

Jonah Hill poprosił fanów, aby przestali komentować jego ciało.

37-letni aktor, który w przeszłości wypowiadał się głośno o swoich obawach dotyczących swojego ciała, twierdził, że „nie jest dobrym pomysłem” czytanie opinii innych ludzi na temat jego postaci, niezależnie od tego, czy są one pozytywne, czy nie.

Na Instagramie napisał: „Wiem, że masz na myśli ok, ale proszę nie komentuj mojego ciała, czy jest dobre czy złe.

„Chcę ci grzecznie powiedzieć, że nie jest to ani pomocne, ani satysfakcjonujące. Wielki szacunek”.

Na początku tego roku Jonah ujawnił, że w końcu „kocha i akceptuje” siebie po latach „publicznego wyśmiewania” jego ciała.

W lutym powiedział: „Wydaje mi się, że nie zdjąłem koszuli w basenie, dopóki nie osiągnąłem trzydziestki, nawet przed rodziną i przyjaciółmi.

„Może stałoby się to wcześniej, gdyby moje dziecięce lęki nie zostały spotęgowane przez lata publicznej kpiny z mojego ciała”.

Zachęcał także niepewnych ludzi, aby „bawili się” i wiedzieli, że są „fajni i doskonali”.

Kontynuował: „Mam 37 lat iw końcu kocham i akceptuję siebie. To nie jest post „dobry dla mnie” i zdecydowanie nie jest to post, który jest dla mnie zły”.

„To dla dzieci, które nie zdejmują koszulek w basenie. Baw się dobrze. Jesteś taki fajny, niesamowity, idealny. Cała moja miłość. (sic)”

Tymczasem gwiazdor 21 Jump Street powiedział wcześniej, że jest wdzięczny swoim przyjaciołom i rodzinie za umożliwienie mu otwartej dyskusji o własnych słabościach.

Powiedział: „Kiedy dorastałem jako człowiek, emocjonalna dojrzałość i pewność siebie, aby zostać filmowcem, [I’ve reflected on] Jak nauczyłem się komunikować jako mężczyzna i dlaczego był to problem.

READ  Ukoronowano 50 najlepszych restauracji na świecie, ale w żadnej z nich nie można jeść

„W tamtym czasie nauczyłem się i prawdopodobnie nauczyłem się kulturowo, jeśli jesteś facetem i wyrażasz swoje uczucia lub wyrażasz, że coś cię boli, musisz się z tego naśmiewać.

„A ten rodzaj represji prowadzi do gniewu, a gniew prowadzi do złego zachowania”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top