Jools i Lynda Topp ponownie spotykają się na urodziny po „4 miesiącach i 13 dniach”

Może nie Sosnuj się tak bardzo, jak kiedyśale żyjące na przeciwległych końcach Motu, Jools i Lynda Topp wciąż są ikonami komiksów kiwi, odliczającymi dni do czasu, gdy będą razem.

Duet połączył się ponownie, aby świętować swoje 64. urodziny 14 maja po „4 miesiącach i 13 dniach”, zgodnie z postem w mediach społecznościowych, który duet opublikował w sobotę rano – ich urodziny.

Post zawierał czarno-białe selfie z napisem: „Najlepszy prezent, znowu razem”.

„Minęły 4 miesiące i 13 dni, odkąd się widzieliśmy. Wspaniale jest być razem w nasze urodziny”.

Bliźniacy Topp spotkali się ponownie w sobotę 14 maja, kiedy kończą 65 lat.

Jules i Linda Taub / Dostarczone

Bliźniacy Topp spotkali się ponownie w sobotę 14 maja, kiedy kończą 65 lat.

Czytaj więcej:
* Bitwa na raka piersi Topp Twins: „Wow, oboje czujemy się tak kochani”
* Ikony kiwi ujawniają, że bliźnięta T.O.P mają raka piersi, będą ewoluować, aż „zgaśnie”
* Bliźniacy TOP ujawniają, że uskarżali się na siebie, gdy byli osobno

Nie jest jasne, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Linda mieszka w Canterbury, a Jules mieszka na północ od Auckland.

Zdjęcie jest szczególnie przejmujące, ponieważ Dwie siostry w trakcie leczenia raka piersiz Joolsem otrzymującym opiekę paliatywną.

To był Jools Po raz pierwszy zdiagnozowano u niej raka piersi w 2006 roku W wieku 48 lat. Przeszła operację usunięcia lewej piersi i przeszła kilkumiesięczną chemioterapię. W 2021 znów zacząłem źle się czuć. Wtedy Linda dowiedziała się, że ma raka piersi w trzecim stopniu zaawansowania, 1 news zgłoszono w kwietniu.

Siostry podchodzą do swoich chorób filozoficznie, a Linda powiedziała TVNZ w niedzielę marca, że ​​będą występować „do zgaśnięcia świateł”.

The Topp Twins na gali Best Food Comedy Awards w Nowej Zelandii w 2020 roku.

dostarczony

The Topp Twins na gali Best Food Comedy Awards w Nowej Zelandii w 2020 roku.

Fani duetu, którzy od 1981 roku występowali w wyjątkowym gatunku musicali i komedii, takich jak The Topp Twins, odpowiedzieli na tę wiadomość wylewem miłości i totoko.

Strona Givealittle, założona przez dziewczynę Mary Massara dla duetu urodzonego w Huntley w marcu, Zebrano ponad 38000 $ Za trzy dni.

„Wow, oboje czujemy się tak kochani. Dziękuję wszystkim za wasze wiadomości” – napisali wówczas bliźniacy do swoich fanów na Facebooku.

Linda i Jules Top Will

rzeczy

Linda i Jules Top będą „występować do zgaśnięcia świateł”.

Na stronie Givealittle, Massara powiedział, że fundusz będzie „wspierał Lindę i Jules w ich podróży z rakiem”, pomagając w „leczeniach niefinansowanych ze środków publicznych”, takich jak akupunktura, witaminy, transport i ogólne koszty życia – „aby mogli skupić się na ich leczenie bez stresu finansowego”.

Ponad 120 000 $ Darowizna teraz.

w sobotę, Nowozelandzki fundusz Comedy Trust ogłasza nagrodę Toppnagroda pieniężna w wysokości 15 000 $, aby co roku pojawiać się na scenie komediowej Aotearoa z „Dziką kartą”, na cześć zuchwałego ducha bliźniaków Topp.

Topp Twins, Jools i Lynda pozują do zdjęcia po otrzymaniu DNZM Entertainment Services podczas ceremonii inauguracji w Government House w 2018 roku.

Dave Rowland / Getty Images

Topp Twins, Jools i Lynda pozują do zdjęcia po otrzymaniu DNZM Entertainment Services podczas ceremonii inauguracji w Government House w 2018 roku.

„Topp Twins zawsze byli pionierami, a ich komedia przekraczała granice” – powiedziała dyrektor generalna NZ Comedy Trust, Lauren Whitney.

„Czasami wiąże się to z osobistymi kosztami, więc wspaniale, że ta Nagroda Główna docenia odwagę i kunszt różnych komików, którzy rozwijają gatunek komedii”.

Pierwsza nagroda zostanie przyznana we wrześniu.

READ  Książę Harry martwił się, że jego występ w urodzinowym wideo Meghan będzie „dziwny”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top