Karetka pogotowia: Bay-hem powraca z sensacją, jednocześnie zaskakująco odsłaniając nową gwiazdę

Ambulance (R16, 137 min) Reżyseria: Michael Bay **** Recenzja Jamesa Crotta

„Najgorszy dzień w ich życiu przypada tylko we wtorkowe popołudnia”.

Zerwanie zawsze było sposobem, w jaki sanitariuszka z Los Angeles Camille Thompson (Isa Gonzalez) radziła sobie z presją w pracy. To styl i hasło, które szokuje jej najnowszego kierowcę i ratownika Scotta (Colin Woodell), zwłaszcza gdy nalega na pójście na brunch zaraz po straszliwym wypadku samochodowym.

Powiedziano mu, że może utrzymać każdego przy życiu przez 20 minut i ostrzegł, że nikt nie chce być jej partnerem – teraz miał wyczucie powodów obu twierdzeń.

Czytaj więcej:
* Bańka: sporadycznie zabawna komedia Judda Apatowa dla Netflixa Covid no Tropic Thunder
* Apollo 10 1/2: Dzieciństwo w epoce kosmicznej: Cudowne lata Richarda Linklatera pojawia się na Netflix
* Musimy porozmawiać o „Bruno”: największym filmie Bruce’a Willisa wszech czasów
* Resident Evil w wieku 20 lat: wadliwa adaptacja gry wideo, która zrodziła nieoczekiwaną serię

Jednak „żart” wypełniony sushi i enchiladas został zatrzymany przez strzał. Okazuje się, że bank, który znajdował się tuż za rogiem ich jadalni, został obrabowany – a napad nie był do końca zaplanowany.

Były wojskowy Will Sharp (Yahya Abdul-Mateen II), upośledzony przez swoją firmę ubezpieczeniową, uważa, że ​​pozostała tylko jedna opcja, aby spróbować sfinansować eksperymentalną operację, której desperacko potrzebuje jego ukochana żona – nawiązanie kontaktu z bratem, z którym jest w separacji – od – jej drugiej matki Danielle (Jake) Gyllenhaal).

Ale zamiast dostać pożyczkę lub małą pracę, Daniel proponuje, by Will wypełnił wakat w pięcioosobowym zespole ustawionym na 32-milionowy napad na bank tego ranka.

Eza Gonzalez mogła mieć trzeci rachunek, ale jest gwiazdą karetki.

dostarczony

Eza Gonzalez mogła mieć trzeci rachunek, ale jest gwiazdą karetki.

Jednak po początkowym gładkim przejęciu ich plany nie powiodły się, dzięki uroczemu funkcjonariuszowi LAPD Zackowi Parkerowi (Jackson White), który jest zdeterminowany, aby poprosić kasjera na randkę. Sprawy szybko pogrążają się w chaosie, co prowadzi do tego, że rodzeństwo Sharpa ma tylko połowę pieniędzy i nie ma możliwości ucieczki. Następnie, gdy Parker próbuje dalej utrudniać im ucieczkę, Will instynktownie wbija w niego dwie kule. W obawie, że martwy gliniarz może zmienić dla nich stawkę, Daniel szpieguje karetkę Camille i Scotta i przekonuje ich, by zabrali jeszcze trzech pasażerów. Nagle Camille zostaje zmuszona do podjęcia drastycznych środków pod silną presją, aby zapewnić jej i Parkerowi przetrwanie.

Wiesz, to niesamowite, co Michael Bay może zrobić, gdy ma intrygę do zainspirowania, a nie tylko serię plastikowych zabawek.

Karetka jest kinetyczna, szalona, ​​instynktowna i gwałtowna, ale także niesamowicie zabawna.

dostarczony

Karetka jest kinetyczna, szalona, ​​instynktowna i gwałtowna, ale także niesamowicie zabawna.

Akcja duńskiego modela filmowego Thomasa Bo Larsena z 2005 r. Karetka pogotowiaA syn marnotrawnyA na zawsze A gdakanie Stworzony przez twórcę Chrisa Vidaka, szybki pociąg innowacyjnego thrillera, obala oczekiwania i nadal eskaluje napięcie, gdy pokazano „przecięcie między walką w klatce a meczem szachów”.

Chociaż początkowo chwalił się przechwalaniem się Spike’a Lee w pracy I więcej niż wskazówka, jak poprowadzić Marka i Wieżę Włoska robota Remake, skończyło się przypomnieniem mi najbardziej zmotywowanych artystów lat 90. Prędkość (Chociaż zawiera również plik bracia bluesowi– Delikatna tendencja do masakry policyjnego samochodu.

Danske Filmscat

Nowy film Ambulance oparty jest na duńskim thrillerze akcji Ambulancen z 2005 roku.

na pewno, Ambulans Może trwać co najmniej kwadrans (Karetka pogotowia Nagrany w zaledwie 80 minut) i tuż pod charakterystycznym dla reżysera błyskiem obiektywu, pomarańczowym niebem i wysoką ilością kofeiny (stał się trzecim filmem w tym roku z udziałem specjalisty od jachtingu Christophera Crossa) powinien zmniejszyć poziom drażliwości, ale tak naprawdę hem match, odkąd John Patrick Mason spotkał Stanleya Goodspeeda w San Francisco ponad 25 lat temu. Jest dynamiczny, szalony, głęboki i gwałtowny, ale jest też niesamowicie zabawny.

Bai, który oczywiście ma piłkę, zwłaszcza dzięki postępowi w technologii dronów, kiwa głową w ich stronę. skała I jego inne wielkie wysiłki w połowie lat dziewięćdziesiątych… źli chłopcy. Jest to jednak również list miłosny do Los Angeles, co widać na obszernych, szerokich ujęciach Miasta Aniołów, niezliczonych lokacjach i tytule rezerwacji, który podkreśla dwie szczególne litery w tym słowie. AmbonanieMiły.

Yahya Abdul-Mateen II i Jake Gyllenhaal grają rodzeństwo karetki pogotowia - od - innej matki - Willa i Danielle Sharp.

dostarczony

Yahya Abdul-Mateen II i Jake Gyllenhaal grają rodzeństwo karetki pogotowia – od – innej matki – Willa i Danielle Sharp.

Podczas gdy ta podnosząca na duchu saga zawiera kadrę dziwnych, a czasem szalonych postaci (m.in suchyKerr O’Donnell i Strach przed chodzącymi trupamis Garret Dillahunt), trio centralne Zmartwychwstanie MatrycyAbdul-Mateen II Godzilla kontra KongGonzalez i Gyllenhaal są tym, co sprzedaje dramaty i szumy.

Ten ostatni kontynuuje swoją najnowszą przebraną kolekcję wadliwych i złożonych postaci (jest to trzecia z rzędu po Spider-Man: Daleko od domu A kometa), podczas gdy Gonzalez jest nieoczekiwanym odkryciem, nie tylko ze względu na reputację Bey z obsady często niefortunnych ról kobiecych. Można zapłacić trzeci rachunek, ale tak jest AmbulansWschodząca gwiazda.

Ambulans Teraz w kinach w całym kraju.

READ  Wywiad z Jamesem Cordenem na czerwonym dywanie podczas gali Met 2021

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top