Kate Middleton ma potencjał, by zmienić nieruchomość i swoje przedsięwzięcie w przyszłość

Królowa Elżbieta została wezwana do „przekazania” królewskiej roli księżnej Cambridge po tym, jak zachwyciła matkę trójki dzieci podczas niedawnego publicznego zaangażowania.

Ukochana księcia Williama odwiedziła we wtorek Centre for Longitudinal Studies na University College London (UCL). I był świadkiem spotkania wybitnego członka rodziny królewskiej z naukowcami, którzy rozpoczęli „historyczne” badanie zatytułowane Dzieci lat dwudziestych.

Jeden z fanów królewskich w szczególności oświadczył, że królowa Elżbieta II powinna przekazać jedną ze swoich ról Kate „Nasza dziewczyna ją zabija!”

Użytkownik RoyalallyBlunt pochwalił księżną za założenie prostego kostiumu na to wydarzenie, zauważając, że pomogło to „podkreślić… [the university academic’s] działań” zamiast koncentrować się na nich.

Wizyta Kate Middleton została przyjęta z radością przez wielu królewskich fanów, a zdjęcia księżnej przybywającej do UCL w szarej sukience Zara – którą wcześniej nosiła na styczniowym wydarzeniu – oraz butach na szpilkach Hugo Boss zostały udostępnione w mediach społecznościowych.

Kate Middleton to jedna z najczęściej komentowanych kobiet na świecie, której wpływ na modę przekształcił małe firmy w całkowicie wyprzedane marki, a jej zmiany uczesania wyznaczają własne trendy.

Królewski ekspert Katie Nicholl skupił się ostatnio na roli Kate w filmie True Royalty Kate: The Making of Modern Queen.

Zdają sobie sprawę z siły Kate i potencjału Kate i Williama jako tego młodego, efektownego, dynamicznego duetu, który już ma potencjał, by przerobić i zaakcentować monarchię w przyszłości.

Mówiąc o przyszłości Kate, Nicole wyjaśniła: „Są dwie role przyszłej królowej. Jednym z nich jest posiadanie spadkobierców, co zrobiłeś, a drugim jest nauczenie się zostania królową. To jest prawie to, co widzimy, widzimy czekającą królową.

Kontynuowała: „Widzimy, jak księżna przejmuje więcej obowiązków, więcej królewskich zobowiązań i więcej publicznego profilu niż kiedykolwiek wcześniej. To wszystko jest bardzo celowe. To duża część pałacowej machiny, którą przyniosłem z Shadows of Anmer na pierwszy plan, na światło dzienne, ponieważ są tacy sprytni.

READ  Partia Komunistyczna zakazuje „biseksualistów” w chińskiej telewizji

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top