Kate Middleton „spacyfikowała” Williama podczas „Roku piekła”, mówi chłopak – „Stilley” | Wielka Brytania | Aktualności

ten Księżna Cambridge Obchodząc dziś swoje 40. urodziny, został chwalony za solidną determinację i lojalność. Po tym, jak książę i księżna Cambridge spotkali się na Uniwersytecie St Andrews w 2001 roku, przez wiele lat byli częścią wzlotów i upadków rodziny królewskiej.

Bliski przyjaciel pary powiedział Sunday Times: „Kate ma sposób na uspokojenie Williama i wie, jak być naprawdę czułym i delikatnym.

„Ale jest mu w 100 procentach lojalna i ma na plecach stalowy drążek, gdy musi radzić sobie z nieprzyjemnymi rzeczami”.

Inny przyjaciel, tym razem blisko Williama, powiedział w publikacji: „Minął rok od piekła, a ona była tak cudownie wspierająca”.

Miniony rok był szczególnie burzliwy dla rodziny królewskiej, która uporała się ze skutkami odejścia rodziny Sussex z firmy, śmiercią księcia Filipa i nagłymi problemami zdrowotnymi królowej.

Przed wywiadem z Oprah Winfrey w zeszłym roku William miał „odwracać głowę” „wszędzie”, zły, że jego brat i szwagierka zaatakowali jego żonę i rodzinę, ale Kate zareagowała inaczej.

Źródło bliskie Cambridge powiedziało Sunday Times: „W ciągu kilku dni po wywiadzie jej priorytetem był William, a nie to, co czuła w związku z tym, co zrobili Harry i Meghan.

„Skupiłem się na osobistym wsparciu Williama w naprawdę smutnym momencie jego życia.

„Nigdy nie spodziewałeś się stopnia niezgody między nimi”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Sussexes są wściekłe, gdy Meghan rzuciła się do wściekłości Kate

„Byłem poruszony jej ciepłem, jej przyjaznym przyjęciem i jej urokiem, jej błyszczącymi oczami, które odzwierciedlały piękno jej duszy i jej uśmiechem, który ukazywał hojność jej serca.

„To było dla mnie głębokie i bogate przeżycie, niezapomniany moment.

„Poznałem wspaniałą osobę, osobę, która swoją pozytywną energią może nieść nadzieję całemu światu.”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top