Kate Middleton „wygląda bezbronna” na pierwszym oficjalnym zdjęciu zrobionym przez księcia Williama

Kate Middleton „wygląda bezbronna” na pierwszym oficjalnym zdjęciu zrobionym przez księcia Williama

Księżna Kate pojawiła się wraz z dziećmi, jak na pierwszym zdjęciu, po operacji brzucha

Kate Middleton w swoim pierwszym oświadczeniu od czasu operacji dziękuje wszystkim sympatykom za wsparcie

Kate Middleton wyraziła obawy o swój stan zdrowia po tym, jak Pałac Kensington opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie księżniczki po operacji brzucha.

Z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii w oficjalnych mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie księżnej Walii z trójką dzieci.

Według królewskiej autorki Royi Nikhy, książę William zrobił zdjęcie w Windsorze na początku tego tygodnia.

Kate podziękowała także w komentarzu swoim sympatykom za wsparcie, składając życzenia swoim rodakom z Wielkiej Brytanii z okazji Dnia Macierzyństwa.

„Dziękuję za życzenia wszystkiego najlepszego i nieustające wsparcie przez ostatnie dwa miesiące” – czytamy w wiadomości. „Życzę wszystkim szczęśliwego Dnia Matki. C.”

Na zdjęciu można zobaczyć Kate siedzącą na trawniku w otoczeniu księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.

Fani byli zahipnotyzowani pierwszym spojrzeniem na przyszłą królową Anglii, która przechodzi rekonwalescencję po operacji brzucha prawie dwa miesiące temu.

Inni wyrazili zaniepokojenie nią, a jedna powiedziała: „Wygląda na bardzo słabą”.

„Co się dzieje??? Jest tak słaba, że ​​nie może stać, a żeby wystąpić przed publicznością, musiała owinąć swoje dzieci jak kocem. Jest taka słaba… Co się do cholery stało? ” Inny wyraził.

Wygląda na to, że Kate i William odrzucili teorie spiskowe dotyczące jej zdrowia ze względu na jej długą nieobecność publicznie.

Ostatni raz księżniczka pojawiła się publicznie u boku rodziny królewskiej podczas świątecznej wycieczki do Sandringham.

READ  Książę Harry mówi, że książę William krzyczał i krzyczał na niego na spotkaniu starszych członków rodziny królewskiej

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *