Kerry Washington ujawnia, że ​​w dzieciństwie dokonała aborcji: „Aborcja nie jest złym słowem”

Kerry Washington ujawnia, że ​​w dzieciństwie dokonała aborcji: „Aborcja nie jest złym słowem”
Kerry Washington szczerze opowiedziała o swoim poronieniu w swoich nowych wspomnieniach.

Obrazy Getty’ego

Kerry Washington szczerze opowiedziała o swoim poronieniu w swoich nowych wspomnieniach.

Amerykańska aktorka Kerry Washington ujawniła, że ​​w wieku dwudziestu kilku lat dokonała aborcji, aby pomóc innym przeżyć to doświadczenie.

46-latka rozmawiała z magazynem People przed publikacją swoich wspomnień Thicker Than Water, w których szczegółowo opisano nieplanowaną ciążę Washington, gdy miała 20 lat.

Gwiazda „Skandalu” opisała okres pomiędzy 2001 a 2003 rokiem, kiedy kariera aktorki nabrała rozpędu po jej przełomowej roli w „Save the Last Dance”.

Waszyngton przeżył romantyczne spotkanie, które doprowadziło do ciąży, a gwiazda napisała, że ​​aby zachować prywatność, podała lekarzom fałszywe nazwisko.

Powiedziała, że ​​podczas rozmów z pielęgniarkami i poddawania się zabiegowi czuła się zawstydzona i winna, ponieważ przed aborcją przez lata pracowała jako edukatorka ds. zdrowia seksualnego.

Waszyngton powiedział magazynowi People, że to doświadczenie „miało wiele wspólnego z moim rozumieniem siebie i świata w miarę ewolucji mojej kariery”.

„Bardzo ważne jest dla mnie, aby aborcja nie była złym słowem i aby moje poronienie nie było kolejną rzeczą na liście rzeczy, których się wstydzę” – powiedziała magazynowi People.

1 wiadomość

W świetle tej decyzji prawie dwadzieścia stanów podjęło już decyzję o ograniczeniu lub zakazaniu aborcji. (Film został po raz pierwszy opublikowany 27 czerwca 2022 r.)

„Jesteśmy w momencie, w którym naprawdę ważne jest, aby powiedzieć prawdę o naszych wyborach reprodukcyjnych, ponieważ niektóre z nich są nam odbierane” – dodała, odnosząc się do rosnących ograniczeń procedury w Stanach Zjednoczonych.

„Nie chcę, żeby to, że tego nie powiedziałam, sprawiło, że ktoś pomyślałby, że to wstyd”.

READ  Trener personalny Rebel Wilson dzieli się swoimi sekretami odchudzania

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *