Kerry Washington ujawnia, że ​​w dzieciństwie dokonała aborcji: „Aborcja nie jest złym słowem”

Kerry Washington ujawnia, że ​​w dzieciństwie dokonała aborcji: „Aborcja nie jest złym słowem”
Kerry Washington szczerze opowiedziała o swoim poronieniu w swoich nowych wspomnieniach.

Obrazy Getty’ego

Kerry Washington szczerze opowiedziała o swoim poronieniu w swoich nowych wspomnieniach.

Amerykańska aktorka Kerry Washington ujawniła, że ​​w wieku dwudziestu kilku lat dokonała aborcji, aby pomóc innym przeżyć to doświadczenie.

46-latka rozmawiała z magazynem People przed publikacją swoich wspomnień Thicker Than Water, w których szczegółowo opisano nieplanowaną ciążę Washington, gdy miała 20 lat.

Gwiazda „Skandalu” opisała okres pomiędzy 2001 a 2003 rokiem, kiedy kariera aktorki nabrała rozpędu po jej przełomowej roli w „Save the Last Dance”.

Waszyngton przeżył romantyczne spotkanie, które doprowadziło do ciąży, a gwiazda napisała, że ​​aby zachować prywatność, podała lekarzom fałszywe nazwisko.

Powiedziała, że ​​podczas rozmów z pielęgniarkami i poddawania się zabiegowi czuła się zawstydzona i winna, ponieważ przed aborcją przez lata pracowała jako edukatorka ds. zdrowia seksualnego.

Waszyngton powiedział magazynowi People, że to doświadczenie „miało wiele wspólnego z moim rozumieniem siebie i świata w miarę ewolucji mojej kariery”.

„Bardzo ważne jest dla mnie, aby aborcja nie była złym słowem i aby moje poronienie nie było kolejną rzeczą na liście rzeczy, których się wstydzę” – powiedziała magazynowi People.

1 wiadomość

W świetle tej decyzji prawie dwadzieścia stanów podjęło już decyzję o ograniczeniu lub zakazaniu aborcji. (Film został po raz pierwszy opublikowany 27 czerwca 2022 r.)

„Jesteśmy w momencie, w którym naprawdę ważne jest, aby powiedzieć prawdę o naszych wyborach reprodukcyjnych, ponieważ niektóre z nich są nam odbierane” – dodała, odnosząc się do rosnących ograniczeń procedury w Stanach Zjednoczonych.

„Nie chcę, żeby to, że tego nie powiedziałam, sprawiło, że ktoś pomyślałby, że to wstyd”.

READ  Król Karol, książę William i Kate Middleton decydują się na zerwanie więzi z Meghan i Harrym?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *