Kevin Feige ujawnia, że ​​Scarlett Johansson pracuje nad ściśle tajnym projektem Marvel Studios

dźwięk Scarlett Johanssonczas w Marvel Cinematic Universe To jeszcze nie koniec, ponieważ właśnie doniesiono, że bierze udział w „tajnym” projekcie MCU nie ma z tym nic wspólnego Czarna Wdowa.

według IbroksPrezes Marvel Studios, Kevin Feige, był obecny, aby uczcić otrzymanie przez Johanssona Amerykańskiej Nagrody Filmowej w czwartek wieczorem (czasu amerykańskiego), a będąc na czerwonym dywanie, Feige ujawnił, że Czarna Wdowa Gwiazda zmusiłaby ją do powrotu na MCU, ale w inny sposób.

„Już pracujemy ze Scarlett nadCzarna Wdowa związany z wysoce tajnym projektem Marvel Studios z nią jako producentem” – powiedział reporterowi.

Ta wiadomość jest co najmniej interesująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę zamieszanie prawne, którym Johansson i studio byli ostatnio tak zafascynowani. Pod koniec września Johansson po pewnym czasie osiągnął ugodę z Disneyem w wysokości 40 milionów dolarów spór prawny Z firmą w wydaniu Disney + Czarna Wdowa.

Czytaj więcej:
* Scarlett Johansson nosi kostium „Czarnej Wdowy” z Disneyem
* Historie pochodzenia: jak Marvel obsadził wszystkich swoich ulubionych superbohaterów
* 7 filmów Marvela, które powinieneś obejrzeć przed Czarną Wdową

Aktorka wydała później oświadczenie, w którym wyraziła zadowolenie z osiągnięcia porozumienia i zakończenia batalii prawnej.

„Cieszę się, że mogę rozwiązać nasze różnice z Disneyem” – powiedział wtedy Johansson.

„Jestem niezwykle dumny z pracy, którą wykonaliśmy razem przez lata i bardzo cieszy mnie moja twórcza relacja z zespołem. Nie mogę się doczekać dalszej współpracy w nadchodzących latach.”

Jeśli chodzi o ten nowy projekt, który robisz teraz z Marvelem, nie ma zbyt wielu szczegółów. Ponieważ Feige powiedział, że projekt jest „tajny”, nie może to być żadna z nadchodzących serii Disney+ ani nawet film Marvela, więc ciekawie będzie zobaczyć, gdzie pojawi się Johansson.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top