Kevin Sorbo atakuje „obudził Hollywood” i „kulturę feministyczną”, mówiąc, że czas „obudzić Hollywood”

Kevin Sorbo atakuje „obudził Hollywood” i „kulturę feministyczną”, mówiąc, że czas „obudzić Hollywood”

Sorbo skupiało się na wyczuciu mody Wydmy aktor Timothée Chalamet, mówiąc, że „często ubiera się tak, cóż, powiedzmy, że twój dziadek nie zostałby złapany martwy ubrany jak Chalamet”.

„Gdziekolwiek spojrzymy, znajdziemy odważne, pewne siebie kobiety, które przyćmiewają biernych mężczyzn, którzy cicho schodzą na dalszy plan”.

Reakcja na felieton Sorbo była podzielona w Internecie – niektórzy chwalili go za jego komentarze, inni je krytykowali.

„Kevin Sorbo, facet, który spędza tu całe dnie, narzekając na wszystko pod słońcem, a od 1999 r. tak naprawdę nie pracuje, chce, żebyśmy wszyscy byli mężczyznami. To jest tak bogate, że nie sądzę, że mógłbym to osiągnąć kolejny kęs” – napisano na Twitterze.X, dawniej Twitterze.

„Sorbo tak bardzo stara się znowu być istotna… tak istotna jak aktor w serialu trzeciego poziomu” – napisała inna.

Inny skomentował: „Nikt już nie będzie lekceważył Boy Xeny i nie będzie o tym myślał”.

Sorbo, najbardziej znany z roli tytułowego bohatera w filmie Herkules: Legendarne podróże, zyskał sławę jako zdeklarowany zwolennik popularnych teorii spiskowych, poglądów skrajnie prawicowych i Donalda Trumpa.

W 2021 roku wdał się w publiczny spór z Xena: Wojownicza księżniczka Aktorka Lucy Lawless po powstańczym ataku na Kapitol USA.

Przesłał dalej zdjęcie przedstawiające popierający Trumpa tłum przeprowadzający atak z komentarzem: „Czy to wygląda na zwolenników Trumpa? A może lewicowych agitatorów przebranych za zwolenników Trumpa…”

Lawless wtrąciła się po opublikowaniu wpisu, w którym udzieliła nagany swojej byłej koleżance.

„Nie, Pinot. Oni nie są patriotami” – powiedziała nowozelandzka aktorka.

„To wasze latające małpy, wasi domowi terroryści, wasi aktorzy QAnon. To łajdacy, którzy wychodzą i wykonują złe rozkazy takich ludzi jak ty, którzy lubią być jak zabawki i pozwalać im robić wszystko, co najgorsze”.

READ  Aktorka Laverne i Shirley Cindy Williams zmarła w wieku 75 lat

W 2021 r. strona Sorbo na Facebooku została usunięta po wielokrotnym zamieszczaniu przez niego fałszywych twierdzeń na temat szczepionek i pandemii COVID-19.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *