Kim Kardashian sprzedaje torebkę Hermès za 113 000 dolarów: fani zszokowani „brudnym” stanem

Kim Kardashian sprzedaje torebkę Hermès za 113 000 dolarów: fani zszokowani „brudnym” stanem

Kim Kardashian na imprezie GQ Men of the Year 2023 w Bar Marmont, 16 listopada 2023 r. w Los Angeles, Kalifornia. Zdjęcia/Getty Images

Kim Kardashian ponownie jest tematem rozmów po jej niedawnym wpisie na rodzinnym portalu sprzedaży Kardashian Kloset.

Strona szósta Według doniesień gwiazda reality show wystawiła na sprzedaż jedną ze swoich torebek Hermès i choć cena 70 000 dolarów (113 293 dolarów nowozelandzkich) przyciąga wzrok, to nie ona przyciąga uwagę fanów.

Kardashian udostępniła na stronie internetowej zdjęcia rzadkiej, matowej, szarej torby Birkin ze skóry krokodyla – sprzedawanej w cenie 120 875 dolarów (195 633 dolarów australijskich) i stwierdziła, że ​​jest w „dobrym stanie” pomimo „pewnych przebarwień na uchwytach i dolnych rogach”. , niewielkie zadrapania. Na metalu”, ale fani szybko skrytykowali miliardera za „brudny” wygląd torby.

Jeden z fanów zauważył na Reddicie, że uchwyty luksusowej torby brązowieją, pisząc: „Śmiałość podawania tej ceny ze wszystkimi przebarwieniami na uchwytach i przetarciami na górnych i dolnych rogach… oszuści”, a inny powiedział : „To takie żenujące. „Dlaczego nie przywrócą tego za pomocą H przed sprzedażą?”

Tymczasem trzecia osoba stwierdziła, że ​​rodzina „nie ma wstydu”, jeśli chodzi o sprzedawanie swoich rzeczy fanom: „Cały sprzęt jest mokry i wyblakły, krawędzie są postrzępione, trochę postrzępione i odbarwione od makijażu/opalania. Po prostu wow. Każdy, kto to od nich kupuje, jest idiotą.” ,I nawet nie zadają sobie trudu, aby to odnowić lub odpowiednio przechowywać. Czy to w ogóle prawdziwy egzemplarz? Naprawdę nie mają wstydu!

Matka czwórki dzieci bardzo kocha torby Birkin i w zeszłym roku kupiła torebkę Hermès Himalaya Niloticus Crocodile Diamond Birkin, która jest uważana za „najdroższą torebkę na świecie”, a szacunkowa wartość strony Page Six 380,00 USD (615 020 USD).

READ  Jay Leno wpada na radiowóz przed powrotem z poważnych oparzeń

Widziano ją także w listopadzie zeszłego roku w Nowym Jorku, niosącą dużą szarą torbę Birkin Haut à courroies „HAC”.

Kardashian po raz pierwszy osiągnęła status miliardera w kwietniu 2021 roku, kiedy „Forbes” ogłosił tę wiadomość.

Punkt podał, że w miesiącach od października 2020 r. do kwietnia 2021 r. sprzedaż produktów od jej wielu firm – w tym KKW Beauty, KKW Fragrance i Skims, a także umowy promujące i inwestycje – zwiększyła jej majątek netto o 780 mln dolarów (1,2 mld dolarów). . Do miliarda dolarów (1,6 miliarda dolarów).

Duży wpływ na jej wzrost majątku miał czerwiec 2020 roku, kiedy gwiazda sprzedała 20 procent udziałów w KKW Beauty. Magazyn People podał, że sprzedała wówczas akcje za 200 milionów dolarów (323,6 miliona dolarów).

Jej szacunkowa wartość netto ponownie wzrosła, gdy w 2022 r. Forbes ujawnił, że jest warta 1,8 miliarda dolarów (2,91 miliarda dolarów).

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *