Kobieta jest zszokowana, gdy mężczyzna wysyła do przyjaciela niestandardowy tekst

styl życia

Kobieta jest w szoku po tym, jak jej randka przypadkowo wysyła SMS-a przeznaczonego do koleżanki. Wideo /mollyhair

Kobieta ujawniła nieoczekiwaną wiadomość, którą otrzymała od swojej randki w drodze na spotkanie z nim po raz pierwszy.

Amerykanka, która w TikTok występuje pod pseudonimem „Molly Hair”, udostępniła zrzut ekranu z surowym tekstem, nie zdając sobie sprawy, jak szybko się rozprzestrzeniał.

Wątek zaczął pytać o spotkanie, czy rzeczywiście jest w pobliżu.

Jednak to jego kolejny tekst pozostawił Molly „zdezorientowaną”.

„Czekam na to c***” – napisał. – Wziąłem szczyptę zaufania.

Molly, która opublikowała post „Firstdatefail”, została zmuszona do nagrania kolejnego klipu po tym, jak zdobyła ponad 4,3 miliona wyświetleń i tysiące komentarzy od ludzi, którzy chcieli wiedzieć, co stało się później.

Kobieta udostępniła zrzut ekranu z nieoczekiwanego SMS-a, który otrzymała od swojej randki, gdy była w drodze na spotkanie z nim po raz pierwszy.  Zdjęcie / TikTok
Kobieta udostępniła zrzut ekranu z nieoczekiwanego SMS-a, który otrzymała od swojej randki, gdy była w drodze na spotkanie z nim po raz pierwszy. Zdjęcie / TikTok

„Więc nie spodziewałem się, że ten film pójdzie tak, jak to zrobił, ale oto reszta zrzutu ekranu”.

Molly powiedziała, że ​​stała w samochodzie, kiedy otrzymała jego wiadomości, dodając, że chociaż początkowo była zdziwiona, natychmiast zaczęła prowadzić, gdy zdała sobie sprawę, co się dzieje.

„O mój Boże, żartowałem z przyjacielem, po prostu wychodzę” – powiedział mężczyzna w innym tekście z dwoma emotikonami na twarzy.

„Co? Czy ja k***a?” Zapytałem, a on odpowiedział: „O mój Boże, nie sądzę, żebym za dużo żartowała i mówię to w ten sposób, żeby to powiedzieć”.

„Całkowicie rozumiem, czy to już koniec, czy nie” – kontynuował.

Przepraszam, ale powiedział to "Boży plan".  Zdjęcie / TikTok
Przeprosił, ale powiedział, że to „plan Boży”. Zdjęcie / TikTok

Molly, pracownik socjalny, zgodziła się, że ich związek zakończył się, zanim jeszcze się zaczął, mówiąc mężczyźnie, że „nie czuje się już komfortowo w spotkaniu”.

„Naprawdę nie czuję, że to w porządku nazywanie kobiet tak nawet żartem i postrzegam to jako czerwoną flagę, przepraszam!”

READ  „Gniew” księcia Williama na szefa sztabu, Lorda Chamberlaina, hrabiego Bell

Mężczyzna ciągle wysyłał jej kilka upokarzających przeprosin, wielokrotnie powtarzając, jak „przepraszam”.

Powiedział: „Mój żołądek jest chory na samą myśl o tym, myślę, że to plan Boga. Byłem tak podekscytowany, że cię widzę, że próbowałem być zabawny z Joe Omg”.

Molly mówi mu, żeby nie zastanawiał się nad tym dwa razy i zdaje sobie sprawę, że to pomyłka, po czym mówi widzom, że może powinni byli to zignorować.

„W końcu go zignorowałam, kiedy nie otrzymywał wiadomości” – powiedziała.

„Widzę, że wytrwałość to także czerwona flaga”.

W ciągu zaledwie czterech dni te dwa filmy zgromadziły ponad sześć milionów wyświetleń, a wielu powiedziało jej, że „unika kulą”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *