Kobieta rzuca 5000 funtów w gotówce w swojego towarzysza podróży na asfalcie

Kobieta rzuca 5000 funtów w gotówce w swojego towarzysza podróży na asfalcie

Pokazano kobietę rzucającą garść pieniędzy na głowę partnera i odchodzącą. Zdjęcia / Sawsan

Widziano kobietę rzucającą tysiące dolarów w gotówce w swojego towarzysza podróży, ale według obserwatorów była to tylko część długiej, dramatycznej historii.

Problemy rzekomo zaczęły się pięć godzin po locie o 21:35 z Heathrow do Bangkoku 30 września, kiedy widziano, jak para gwałtownie się kłóciła.

Andy Singh, lat 63, który jechał na wakacje do Tajlandii, powiedział SWSN, że para wyglądała na pijaną i głośno rozmawiali o pieniądzach. W tym czasie usłyszano, jak kobieta mówiła, że ​​ma 5000 funtów (10 250 dolarów).

W oświadczeniu dla SWSN linia EVA Air określiła podróżnych jako „niesfornych”.

Rzecznik firmy powiedział: „Inny podróżujący z nią pasażer dopuścił się niestosownego zachowania i palił elektronicznego papierosa obok kuchni w kabinie”.

„Służby lotnicze szybko zareagowały, aby zatrzymać tych pasażerów, ale spotkały się z niestosownymi obelgami i przemocą fizyczną”.

W oświadczeniu podano, że do unieruchomienia pary potrzeba było ośmiu innych pasażerów.

Ostatecznie pilot powiedział pasażerom, że muszą natychmiast wylądować, więc zajmie to 2,5 godziny, a wylądują w Wiedniu w Austrii.

Po wylądowaniu policja eskortowała parę z samolotu. W chwili uchwyconej na nagraniu duet pojawia się na wybiegu w otoczeniu urzędników. Nagle kobieta rzuciła w partnera garść pieniędzy. Na początku wydawał się zszokowany całą akcją, zanim w końcu zaczął zbierać notatki od urzędnika lotniska.

Singh powiedział, że widział odpływające notatki. Mężczyzna i kobieta zostali umieszczeni w radiowozie i wywiezieni z budynku, ale nie jest jasne, czy usłyszeli zarzuty.

Po nieplanowanym opóźnieniu pasażerowie samolotu zostali umieszczeni w hotelu i następnego dnia udali się na kolejny lot do Bangkoku.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *