Kolejne wideo Kena Blocka z Gymkhany będzie elektryczne

Na początku tego roku Ken Block oddzielił się od długoletniego sponsora Forda, co oznacza, że ​​epicka seria Gymkhana ma niepewną przyszłość. Ale ostatnio Block ogłosił, że będzie współpracował z Audi, co oznacza, że: Gymkhana ل wpis Będzie pozytywnie elektryczny.

Block opublikował na swoim kanale YouTube film, w którym wyolbrzymiał reklamę, w którym pokazano również jego niedawną podróż do siedziby Audi w Ingolstadt w Niemczech.

Podróż to nie tylko spotkania, ponieważ Block dostał Audi RS e-tron GT, a także Rally Sport Quattro z 1984 roku, który był tym samym samochodem, który zainspirował Blocka do startów w rajdach.

Ken Block połączył siły z Audi po ponad dekadzie ścigania się z Fordem.

dostarczony

Ken Block połączył siły z Audi po ponad dekadzie ścigania się z Fordem.

Jeśli chodzi o przejście na niemiecką energię elektryczną z Amerykańskie silniki V8 o wysokiej wytrzymałościTo proste, mówi Block: „To nowe. To wysokie osiągi. To przyszłość. Nowa technologia i myślenie przyszłościowe – rzeczy, które są Audi – mogą być wykorzystane do większej zabawy z samochodami i jestem o to.”

Czytaj więcej:
* Audi prezentuje oszałamiający RS Q e-tron, który zmierzy się z rajdem Dakar
* E-Legend EL1 pojawił się z Retro-tastic o mocy 600 kW
* Pierwsza jazda: Audi RS e-tron GT

„Ken Block podziela naszą miłość do osiągów” – powiedział Henrik Winders, szef marki Audi. „Potrafi inspirować ludzi. Dzięki progresywnemu myśleniu będzie nam towarzyszył w drodze do pełnej życia przyszłości. Witamy w zespole!”

W następnej Gymkhanie pojawi się prawdopodobnie kilka epickich maszyn Audi, takich jak Sport Quattro S2.

dostarczony

W następnej Gymkhanie pojawi się prawdopodobnie kilka epickich maszyn Audi, takich jak Sport Quattro S2.

„W Audi sporty motorowe torują drogę technologiom przyszłości” – dodał Julius Seebach, dyrektor zarządzający Audi Sport GmbH i szef działu sportów motorowych w Audi. „Elektryfikacja zmienia zasady gry, podobnie jak wcześniejszy napęd quattro. Dzięki Kenowi Blockowi mamy w zanadrzu ekscytujące rzeczy, które idealnie pasują do naszej strategii.”

Ostatnio słyszeliśmy, że Block pracował nad plikiem Foxbody zwany Mustang Hoonifox, który mógł być w kolejce do otrzymania gadżetów opartych na Fordzie Mustangu Mach-E, więc ciekawie będzie zobaczyć, co się z tym stanie.

Oczywiście, gdy pojawi się nowa Gymkhana, zostaniemy potraktowani naprawdę fajną wersją, zbudowaną na zamówienie wersją Audi e-tron, albo SUVem, albo GT. Mamy nadzieję, że wkrótce Audi opublikuje więcej informacji na ten temat. Prawdopodobnie zobaczymy również stare Sport Quattro.

Spodziewaj się, że zrobiony na zamówienie e-tron pojawi się również w następnym filmie Gymkhana.

dostarczony

Spodziewaj się, że zrobiony na zamówienie e-tron pojawi się również w następnym filmie Gymkhana.

Tymczasem wydaje się, że Block przedziera się przez historię wyścigów Audi, przynajmniej jeśli chodzi o wyścigowe maszyny. Pokazano, że Sport Quattro S2 jest nieco przekrzywiony, a także wygląda na Grupę S Sport Quattro RS 002.

Inne oficjalne zdjęcia Audi przedstawiają Blocka za kierownicą kierowców szosowych, takich jak V8 DTM i torowy e-tron GT.

Jeśli chodzi o inne części partnerstwa Block-Audi, wydaje się, że Block został zatrudniony, aby pomóc Audi w doradzaniu Audi w sprawie przyszłości w elektrycznym sporcie motorowym, nad którym mógłby pracować. 493 kW Audi elektryczny wyścigowy w Dakarze (który wykorzystuje silnik 2.0L DTM jako generator) i ogólnie „przesuwając granice mobilności elektrycznej”.

READ  Rakieta Rocket Lab ma wylądować na giełdzie Nasdaq w Nowym Jorku w czwartek rano

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top