Komik Pete Davidson wdziera się do Chrissy Teigen SNL z powodu cyberprzemocy

Saturday Night Live przezabawny mężczyzna, Pete Davidson, uderza aktorkę Chrissy Teigen w następstwie skandalu związanego z cyberprzemocą.

W SNL Weekend Update Davidson skierował się do 35-letniej aktorki i przedsiębiorcy, która była szeroko krytykowana za jej komentarze na temat modelki i osobowości medialnej Courtney Stodden.

Pete Davidson zaczął: „Jeśli jest coś dobrego w pandemii, poza usunięciem Chrissy Teigen z naszego życia”.

Na żywo można było usłyszeć gwizdy, a także wiwaty i śmiech, ale to nie powstrzymało Davidsona, który kontynuował swoje przemówienie „Czuję się komfortowo”.

Klip SNL rozprzestrzenił się później na Twitterze, gdy tysiące użytkowników wskoczyło do sieci, aby zabrać głos.

Niektórzy fani uważali komentarze Davidsona za śmieszne.

„To super. Uwielbiam Pete!” Zauważył użytkownik Twittera.

Inny skomentował: „Pete zajmuje 21. miejsce w złocie w XXI wieku. Lepiej, żeby wrócił w przyszłym sezonie”.

„Dziękujemy za wyrażenie tego, co wszyscy myślimy o Ch ** ssy Tei * en” – krzyknął inny zwolennik, podczas gdy niektórzy kwestionowali stosowność komentarzy.

Jeden z fanów powiedział: „On się nie myli, ale nie musiał tego mówić”.

Podczas gdy inny poszedł dalej, pokazał zniesmaczenie: „Patrząc na nieco zaskakujące, szczere przeprosiny oferowane przez Chrissy Teigen, był to bardzo okrutny i frywolny 'żart’; po prostu oznacza gimnazjum”.

Teigen, która jest żoną laureata nagrody Grammy piosenkarza Johna Legenda i ma dwoje dzieci, stwierdziła, że ​​jej przeprosiny nie wystarczą, by wydostać się z hipotetycznej gorącej wody, w której nagle się znalazła.

Kontrowersje zaczęły się niedawno, gdy Stodden, znany z tego, że nie jest binarny i używa ich zaimków / ich, ogłosił publicznie wcześniejsze zarzuty, że Teigen wyłudzał ich w Internecie, a nawet kazał im odebrać sobie życie.

Stodden – która jest również piosenkarką / autorką tekstów – oskarżyła Teigen, Joy Behar i Courtney Love o wysyłanie nienawistnych wiadomości w mediach społecznościowych, zarówno publicznie, jak i w swoich bezpośrednich wiadomościach, i twierdziła, że ​​żadna z kobiet nie próbowała przeprosić za ich rzekome działania. .

READ  The Last of Us: Czy odcinek 3 z udziałem Nicka Offermana i Murraya Bartletta to naprawdę jedna z najlepszych godzin dramatu telewizyjnego?

Stouden twierdził, że „najgorsze traktowanie”, jakie otrzymali, było z rąk innych kobiet.

Oni powiedzieli:[Chrissy] Nie będziesz tweetować publicznie o chęci wzięcia „ brudnej drzemki ”, ale wyślij mi bezpośrednią wiadomość z prośbą o zabicie się. Na przykład: „Nie mogę się doczekać śmierci”.

Teigen przeprosiła po tym, jak Stouden przemówiła, i udała się na Twittera, aby powiedzieć Stodden, że jest „bardzo przykro” z powodu swojego zachowania w przeszłości.

Napisała w serii tweetów: „Niewielu ludzi ma tyle szczęścia, by wziąć odpowiedzialność za wszystkie poprzednie byki *** na oczach całego świata. Wstydzę się i smutno z powodu tego, czym byłam wcześniej. Był niepewnym trollem wyglądającym za uwagę.

„Czuję się totalnie zawstydzony i zawstydzony swoim zachowaniem, ale to … nic w porównaniu z tym, jak czuł się Kourtney. Ciężko pracowałem, aby dać ci szczęście i miłość, a uczucie zagubienia się jest prawie nie do zniesienia, naprawdę to nie były moje tylko błędy i na pewno nie będą ostatnimi tak bardzo, jak próbuję, ale Boże spróbuję !! ”

Publiczne przeprosiny nie wystarczyły, aby uratować reputację Teigen, jednak zmusiły ją do usunięcia swoich kont w mediach społecznościowych, aby zakończyć atak online.

Cios w reputację Teigen odcisnął również piętno na jej karierze, ponieważ sieć domów towarowych Bloomingdale podobno wycofała się z umowy z Teigen na organizację wydarzenia promocyjnego.

Decyzja zapada po tym, jak Macy’s, firma macierzysta Bloomingdale, w zeszłym tygodniu wycofała z półek linię naczyń kuchennych Teigena.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *