Koronawirus COVID-19: Kobieta uzyskała pozytywny wynik testu w połowie lotu, izolowana przez pięć godzin w samolocie

podróż

Marisa Fotiou spędziła około pięciu godzin dobrowolnie w izolacji w łazience samolotu. zdjęcie/TikTok

Kobieta, która poddała się testowi na Covid podczas lotu i uzyskała pozytywny wynik, spędziła pięć godzin w dobrowolnej samoizolacji w łazience samolotu.

Kobieta była na islandzkim locie z Chicago do Reykjaviku na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, kiedy jej test na obecność wirusa był pozytywny.

„Wołajcie Icelandair za pokoje kwarantanny dla VIP-ów” – napisała w TikTok, wraz z filmem, który teraz oglądano miliony razy, pokazując ją w maleńkiej łazience samolotu.

W wywiadzie dla NBC Marisa Fotiou z Michigan nazwała to „szalonym eksperymentem”.

Przypomniała sobie, jak bolało ją gardło podczas lotu, a ponieważ kupiła kilka zestawów do szybkich testów, zrobiła test w łazience.

„Właśnie wziąłem swój szybki test i zaniosłem go do łazienki, a w ciągu dwóch sekund pojawiły się dwie linie (wskazujące na pozytywny wynik testu)” – powiedział Fotieo.

To wtedy zdecydowała, że ​​bezpieczniej będzie dla jej współpasażerów, jeśli zostanie w zatłoczonej łazience przez resztę lotu, oddalonego o około pięć godzin od jej celu.

Podzieliła się doświadczeniem ze swoimi obserwatorami na TikTok.  zdjęcie/TikTok
Podzieliła się doświadczeniem ze swoimi obserwującymi na TikTok. zdjęcie/TikTok

„W samolocie jest 150 osób, a moim największym zmartwieniem było przekazanie im tego” – powiedziała.

Przyznała, że ​​stewardesa Ragnhildur „Rocky” Eiríksdóttir pomogła jej pozostać trochę komfortowo w miejscu kwarantanny.

Koronawirus choroba

„Upewniła się, że mam wszystko, czego potrzebuję przez następne pięć godzin, od jedzenia po napoje, i stale mnie sprawdzała, aby zapewnić, że wszystko będzie dobrze” – powiedziała NBC.

Po tym, Fotieo została ponownie zmuszona do odizolowania się po przybyciu na Islandię, a gospodyni utrzymywała kontakt, aby upewnić się, że jest bezpieczna podczas tego wszystkiego, nawet wysyłając jej kwiaty i małą choinkę z lampkami.

„Był taki szczery”, powiedziała, „a ona jest tylko aniołem”.

READ  Toyota ujawnia produkcję elektrycznych SUV-ów

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top