Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – sobota 4 września

Wielka Brytania zgłosiła 42 076 nowych przypadków COVID-19 w piątek, w porównaniu z 38 154 w czwartek i 121 zgonów przy 28 dniach pozytywnych testów, w porównaniu z 178 dzień wcześniej, według danych rządowych.

Doradcy ds. szczepień w Wielkiej Brytanii powiedzieli, że są Nie zaleca, aby wszystkie dzieci w wieku 12-15 lat były szczepione przeciwko COVID-19, preferując ostrożne podejście u zdrowych dzieci z powodu rzadkich skutków ubocznych zapalenia serca.

Włochy

Włochy zgłosiły 58 nowych zgonów i 6735 przypadków.

Hiszpania

Wskaźnik infekcji COVID-19 w Hiszpanii spadł o dwa tygodnie Mniej niż 200 przypadków na 100 000 mieszkańców po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcyWedług danych Ministerstwa Zdrowia w piątek. Ministerstwo Zdrowia podało, że 71,5 proc. populacji otrzymało pełne szczepienia, a 39,4 proc. osób w wieku od 12 do 19 lat otrzymało dwie dawki szczepionki.

Od początku pandemii 487 755 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 w Hiszpanii, podało ministerstwo zdrowia, podczas gdy liczba ofiar śmiertelnych wzrosła w piątek do 84 795.

Ameryki

Stany Zjednoczone Ameryki

Rodzice na Florydzie szturmują zebrania rady szkolnej, Zły, że ich dzieciom kazano nosić maski, aby zapobiec zakażeniu COVID-19.

Rząd USA planuje opublikować dodatkowe zrzuty ekranu szczepionki COVID-19 20 września Po prostu zaczniesz od szczepionki Pfizer/BioNTechŹródło zaznajomione z dyskusją powiedział w piątek. Nasza Nowoczesna okazała się nieodpowiednia.

Najlepsi urzędnicy ds. Zdrowia w USA powiedzieli Białemu Domowi, że mogą nie mieć wystarczających danych, aby zalecić społeczeństwu zastrzyki przypominające COVID-19 do końca września, jak przewidywał prezydent Joe Biden, ten New York Times wzmiankowany.

Kanada

Agencja Zdrowia Publicznego powiedziała w piątek, że nowe modelowanie pokazuje „pilną potrzebę” zaszczepienia większej liczby młodych ludzi w Kanadzie, gdy kraj walczy z czwartą falą zakażeń COVID-19 wywołanych delta.

READ  Popyt na wynajem spowodował wzrost cen domów w Christchurch

Przy obecnym wskaźniku szczepień nowe przypadki COVID-19 Może przekroczyć szczytowy poziom trzeciej fali w Kanadzie i może przekroczyć pojemność szpitali w ciągu kilku miesięcyKanadyjska Agencja Zdrowia Publicznego powiedziała.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *