Kourtney Kardashian i kochanek Travis Parker są zaniepokojeni edycjami The Kardashians

Kourtney Kardashian i kochanek Travis Parker są zaniepokojeni edycjami The Kardashians

Kourtney Kardashian i jej mąż Travis Parker są niezadowoleni z nowego rodzinnego serialu rzeczywistości „The Kardashians” Hulu.

Według Buzzfeed, w rozmowie ze swoim chłopakiem Shepherdem, Kourtney opowiedziała, jak się czuli ona i Parker, mówiąc: „[Travis and I] Film i mieliśmy najlepszy czas w historii, a potem oglądaliśmy adaptacje i było to naprawdę denerwujące, ponieważ kręcili się w tym dramacie Scotta”.

Kourtney podzieliła się tym, jak czuła potrzebę, aby historia ona i Travis uchwyciła dramat. Powiedziała: „Kiedy kręcimy nasz program, wszyscy jesteśmy producentami wykonawczymi, więc widzimy fragmenty serialu i przekazujemy opinie na temat odcinków i upewniamy się, że nasze historie są opowiadane. Jestem w jednym z najlepszych miejsc, w których byłam moje życie i nadszedł czas, aby nasz program nadrobił zaległości”.

Mówiąc o tym, jak mały był „Dramat Szkota” i jak odciągał ją od zaręczyn, kontynuowała: „Tej nocy”. [Barker proposed to me]Nie myślałem: „O mój Boże, wszyscy tacy są” [expletive] zamieszać to [Disick’s reaction] Ponieważ to nie była część nocy. To było jak dwie sekundy w nocy. Nawet tego nie pamiętałem, dopóki nie zobaczyłem części odcinka”.

Podkreślając to, co zostało zrobione, Courtney powiedziała: „To wzmacnia tę starą powieść i kupuje coś, co tak naprawdę nie istnieje”.

„Odcinek o tym, jak wychodzę z toksycznych związków i przeżywam bajkowy romans, powinien być naszą rzeczywistością” – przyznał model.

READ  Spinoff: Pięć naprawdę dobrych lekcji biznesowych od Leigh Hart

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top