Król Karol ogłasza nowe stanowisko przed przeprowadzką do Pałacu Buckingham

Król Karol ogłasza nowe stanowisko przed przeprowadzką do Pałacu Buckingham

Przeprowadzka króla Karola ma nastąpić po zakończeniu 10-letniej renowacji północnego skrzydła pałacu Buckingham.

Król Karol wprowadza duże zmiany, wprowadzając się do Pałacu Buckingham w 2027 r.

Monarcha prowadzi obecnie rekrutację nowego personelu w związku z rozpoczęciem remontu w rezydencji królewskiej w Londynie.

Król ogłasza obecnie ogłoszenie o stanowisku pełnoetatowego asystenta sprzątania przed przeprowadzką z Clarence House wraz z żoną, królową Camillą.

Nowe wymagania dotyczące stanowiska stanowią, że stanowisko będzie odpowiedzialne za „konserwację, czyszczenie i pielęgnację szerokiej gamy wnętrz i przedmiotów, zapewniając ich prezentację w najlepszym stanie”.

Pracownik będzie także musiał podróżować do innych rezydencji królewskich przez cały rok na okres do trzech miesięcy.

„Wcześniejsze doświadczenie w sprzątaniu lub hotelarstwie będzie zaletą, ale nie jest konieczne. Najbardziej interesuje nas Twoje proaktywne podejście i umiejętność podejmowania nowych wyzwań.

Stwierdziła również, że na tym stanowisku mieści się „dbałość o szczegóły, umiejętność elastycznej pracy w zespole, umiejętność wykazywania inicjatywy oraz entuzjastyczna i proaktywna postawa”.

Przeprowadzka ma nastąpić po zakończeniu trwającego dekadę remontu północnego skrzydła pałacu, który rozpoczął się za życia królowej Elżbiety II, gdzie obecnie powstają prywatne apartamenty.

Nie jest jasne, czy król Karol zachowa Clarence House jako drugi dom po przeprowadzce do pałacu z 775 pokojami.

READ  Dlaczego książę Harry pozywa Associated Press?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *