Król Karol ogłasza pierwsze ważne oświadczenie po operacji

Król Karol ogłasza pierwsze ważne oświadczenie po operacji

Król Karol powiedział: „Było to powodem do wielkiej dumy dla całej mojej rodziny dzięki tym wszystkim milionom osób, które wzięły w nim udział”.

Król Karol ogłasza pierwsze ważne oświadczenie po operacji

Brytyjski król Karol wydał pierwsze ważne oświadczenie w związku z rekonwalescencją monarchy i Kate Middleton po domowych operacjach.

Jego sekretarz ds. komunikacji podzielił się kluczowym oświadczeniem króla podczas wydarzenia inaugurującego w Królewskim Towarzystwie Geograficznym we wtorek wieczorem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Królowa Camilla dzieli się pierwszym ważnym oświadczeniem po powrocie króla Karola do domu po operacji

Król Karol mówi: „Zawsze wierzyłem, że jedną z największych mocnych stron naszego narodu jest umiejętność współpracy i wzajemnej pomocy w potrzebie.

„Przez całe życie byłem zachęcany i inspirowany przez tych oddanych wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas i talenty, aby pomagać innym, we wszystkich społecznościach i w całym kraju”.

Według LustroDodał: „Była to powód do wielkiej dumy dla całej mojej rodziny. Dzięki tym wszystkim milionom uczestników koronacja stała się momentem świętowania nie tylko ciągłości i przynależności narodowej, ale także wartości, które wyznajemy od dawna. ” Drogi: Życzliwość, współczucie i służba innym.

„Jak powiedziałem w zeszłym roku w mojej świątecznej audycji, jest to jeszcze ważniejsze w czasach, gdy dla tak wielu osób stajemy w obliczu prawdziwych trudności, kiedy musimy opierać się na istniejących sposobach wspierania innych, którzy mieli mniej szczęścia od nas. Czyniąc to, przyczyniamy się również do wydobyć z siebie to, co najlepsze.”

Przeczytaj więcej: „Mądry” wysiłek księcia Harry'ego, aby „zapobiec” starciu Meghan Markle z rodziną królewską

Król kontynuował: „Jeśli więc możesz, mogę Cię tylko zachęcić do ponownego wsparcia Big Help Out, a tym samym pomóż w budowaniu milszych i bliższych społeczności, z których wszyscy możemy być dumni”.

W zeszłym roku dołączyło ponad 6 milionów Duża pomoc Odbyło się 8 maja 2023 r.

READ  Książę Harry poprosił o „pogodzenie się” ze śmiercią swojej matki, Diany

W tym roku Duża pomoc Odbędzie się ona w dniach 7-9 czerwca i pomoże w niej więcej osób niż kiedykolwiek.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *