Królewski autor mówi, że Meghan Markle jest „zbyt intrygująca i zbyt sprytna”

królowie

Pośród nawału oskarżeń, które odkryła nowa książka królewskiego biografa Toma Powera: Revenge: Meghan, Harry and the War between the Wadsors, autor wypowiedział się, dlaczego uważa, że ​​powinien ją napisać.

Według New York Post, w ostatnim odcinku brytyjskiego talk show Piers Morgan Unsensord, Power nazwał Markle „zbyt złośliwym” i „zbyt inteligentnym”.

Autor Tom Power mówi: "[Meghan Markle]Uznała, że ​​może być hitem i poślubić Harry'ego, więc tak zrobiła." Zdjęcia/Getty Images
Autor Tom Power mówi:[Meghan Markle]Uznała, że ​​może być hitem i poślubiając Harry’ego, tak się stało. Zdjęcie/Getty Images

Zapytany przez Morgana – który nie cofnął swoich poglądów na księżną – o to, czy Bauer sympatyzował z Markle, odpowiedział: „To jest kobieta, która była niczym, to znaczy, urodzona w rozbitych rodzinach, wszystko, nieznana aktorka, wszystko, co zostało z niej, staje się globalną gwiazdą i tego właśnie chciała”.

„Kiedy miała dziewięć lub dziesięć lat, powiedziała do swojego taty: 'Chcę być sławna, chcę chodzić po czerwonym dywanie’ i zrobiła to teraz.

– Pomyślałem, że może być hitem i poślubi Harry’ego, więc tak zrobiła.

Książka Powera mówi, że problemy między księciem Harrym, jego żoną i rodziną zaczęły się na długo przed tym, jak para zrezygnowała ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.  Zdjęcia/Getty Images
Książka Powera mówi, że problemy między księciem Harrym, jego żoną i rodziną zaczęły się na długo przed tym, jak para zrezygnowała ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej. Zdjęcia/Getty Images

Morgan odniósł się do wywiadu Sussex z Oprah i przedstawił pogląd, że był on używany do twierdzenia o rasizmie wśród rodziny królewskiej, ale nie ma na to dowodów. New York Post poinformował, że Bauer zgodził się z poglądem gospodarza.

„Właśnie dlatego napisałem tę książkę – ponieważ myślałem, że ta kobieta robi coś bardzo strasznego dla Wielkiej Brytanii” – powiedział Bauer.

Harry zakochał się w niej głupio i pozostał jej partnerem.

Książka Powera mówi, że problemy między księciem Harrym, jego żoną i rodziną zaczęły się na długo przed tym, jak para zrezygnowała ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Opisuje, jak królowa i książę Karol zachęcali do pojednania z Markle i jej ojcem Thomasem, ale nowy członek rodziny królewskiej absolutnie odmówił.

Bauer napisał, że Markle uważała za „całkowicie nierealne” wyjazd do Meksyku, aby zobaczyć się z ojcem i jakoś miała nadzieję, że porozmawia z moim ojcem na osobności bez powodowania szału uwagi mediów i ingerencji, które przyniosłyby dalsze zakłopotanie rodzinie królewskiej” – twierdzi Bauer Księżna powiedziała.

READ  Co zainspirowało „zieloną” aksamitną kurtkę księcia Williama?

Jeśli chodzi o twierdzenie Markle, że jej ojciec był zbyt chory, aby móc uczestniczyć w jej ślubie z księciem Harrym, Power napisał, że w rzeczywistości jego nieobecność była spowodowana jego zakłopotaniem, że został złapany podczas sesji paparazzi.

Podczas gdy Markle wciąż jest z dala od ojca, jej teść, książę Karol, szybko został sfrustrowany zachowaniem swojej nowej synowej, twierdzi Bauer.

Według New York Post, Power „tak naprawdę nie dostała tego ani tego, czego chciała”, napisał Power.

Mówi, że Charles zapytał Harry’ego: „Nie możesz iść się z nim zobaczyć i przestać?”

Power pisze, że książę Karol nigdy nie rozumiał swojej nowej synowej ani tego, czego chciała.  Zdjęcia/Getty Images
Power pisze, że książę Karol nigdy nie rozumiał swojej nowej synowej ani tego, czego chciała. Zdjęcia/Getty Images

Autorka mówi o rozmowie telefonicznej między królową, księciem Karolem, Markle i księciem Harrym w sprawie propozycji odwiedzenia jej ojca, aby zrekompensować to, co wydawało się być ostatnią kroplą dla rodziny Sussex.

Zaledwie dwa tygodnie po interwencji królowej i jej syna, Markle i jej książę ogłosili na Instagramie swoją decyzję o rezygnacji ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top