Królowa daje lojalnym pracownikom podwyżkę pensji, aby pomóc pokryć koszty kryzysu życiowego

królowie

„Wszyscy są naprawdę szczęśliwi… Oto królowa” – powiedział ktoś z pałacu. Zdjęcia/Obrazy Getty

Przed obchodami platynowego jubileuszu królowa podarowała swoim pracownikom pięcioprocentową podwyżkę płac.

Po dwuletnim zamrożeniu płac, królewski personel otrzymuje podwyżkę, aby pomóc im przetrwać rosnące wydatki związane z kryzysem kosztów utrzymania, donosi Daily Mail.

Królewskie źródło powiedział: „Pracownicy otrzymają co najmniej 2,5-procentową podwyżkę płac, która wzrośnie do 5 procent w zależności od ich osobistych wyników.

Ale można śmiało powiedzieć, że większość dostanie 5 proc.

„Nie jest to nagroda jubileuszowa, jest to uznanie za ciężką pracę, którą wszyscy wykonali w ciągu ostatnich dwóch lat”.

Po reakcji personelu na podwyżkę płac ktoś z pałacu powiedział: „Wszyscy są naprawdę szczęśliwi. Z powodu kryzysu związanego z kosztami życia walczymy jak wszyscy, a to pomaga płacić rachunki. Oto królowa”.

Uważa się, że podwyżka jest wyrazem podziękowania królowej za rozwiązanie kryzysu Covid i pogrzeb księcia Edynburga.  Zdjęcia/Obrazy Getty
Uważa się, że podwyżka jest wyrazem podziękowania królowej za rozwiązanie kryzysu Covid i pogrzeb księcia Edynburga. Zdjęcia/Obrazy Getty

Z danych brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych wynika, że ​​wzrost płac jest nieco wyższy od rocznego tempa wzrostu płac, które od grudnia 2021 do lutego 2022 wynosiło 4 proc.

Jednak przy inflacji sięgającej prawie 10 procent pracownicy na całym świecie będą mieli trudności z czerpaniem korzyści z jakiejkolwiek podwyżki płac poniżej tej stopy.

Pracownicy rodziny królewskiej mogli przez jakiś czas otrzymywać zaniżone wynagrodzenie, ale stanowisko to oferowało wiele korzyści, w tym zakwaterowanie i wyżywienie.

Niektórzy pracownicy twierdzą, że tolerują niższe pensje, „ponieważ są zbyt dumni, by pracować na własność”.

Niektórzy pracownicy twierdzą, że płacą im mniej "Ponieważ są bardzo dumni z pracy na rzecz nieruchomości".  Zdjęcia/Obrazy Getty
Niektórzy pracownicy twierdzą, że tolerują niższe pensje, „ponieważ są zbyt dumni, by pracować na własność”. Zdjęcia/Obrazy Getty

Ankieta przeprowadzona w kwietniu przez Chartered Institute of Management wykazała, że ​​roczne rozliczenia wynagrodzeń dokonywane przez brytyjskich pracodawców wynoszą średnio około 2,8%.

Korekty wynagrodzeń dokonywane w sektorze prywatnym były o 3,2 proc. wyższe, w porównaniu z zaledwie 2,4 proc. w sektorze publicznym.

Według strony porównującej pracę Breakroom, wielu nieletnich pracowników nadal zarabia o 1,93 GBP (3,72 USD) mniej niż krajowa płaca wystarczająca na utrzymanie.

READ  Zwolnienie: ostatni skandal Trippa z Lewinskym Historia kryminalna Trippa w alei pamięci

W 2015 r. osoba z Pałacu Buckingham zauważyła, że ​​pałac zaczął wypłacać pracownikom odpowiednie pensje. Inne źródło potwierdziło na początku tego roku, że większość płac nieletnich osiągnęła ten cel.

Jednak Daily Mail donosi teraz, że niedawny przegląd średnich zarobków za 503 ogłoszone prace w Pałacu Buckingham wykazał, że znaczna liczba pracowników nadal otrzymywała płacę minimalną.

Królewski autor Norman Baker powiedział: „Królowa naciska bardzo mocno.

„Od jakiegoś czasu było dla mnie jasne, kiedy [job] Ogłaszanie reklam hojnych pensji.

Obecnie najniższa płaca w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii wynosi 18 586 funtów (35 700 USD), a najwyższa 250 000 funtów (480 800 NZ), według najnowszego raportu Sovereign Grant.

Roczny fundusz płac w pałacu wynosi 24,1 miliona funtów (46,2 miliona dolarów).

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top