Królowa Elżbieta uważa, że ​​Kate Middleton jest „graczką królewskiego zespołu”: oto dlaczego

Królewski ekspert Joe Little powiedział: „Królowa traktuje Katarzynę jak… parę bezpiecznych rąk”.

Królowa Elżbieta wierzy, że Kate Middleton jest zbawicielką rodziny królewskiej i ma wszystko, czego potrzeba, aby pewnego dnia zostać prezydentem.

Według królewskiego eksperta Joe Little’a, „Królowa jest bardzo uważana za Catherine… parę bezpiecznych rąk”.

„Ona jest członkiem rodziny królewskiej od 10 lat… Myślę, że patrząc na wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku lat w rodzinie królewskiej pod kątem konsekwencji. Królowa ma wielkie zaufanie do Kate” – dodała. redaktor naczelny Queen. majestat czasopismo.

O sympatii królowej do Kate świadczy fakt, że przyznała jej „porządek rodziny królewskiej, coś, co jest przyznawane tylko członkom rodziny królewskiej, które są w pobliżu od dawna i są uważane za wielkie wsparcie dla „Królowa” – wyjaśnił Little.

Dodał: „Powiedziałbym, że królowa ma wielkie zaufanie do przyszłego księcia i księżnej Walii Wilhelma i Katarzyny, wie pan, w odpowiednim czasie… królem Wilhelmem i królową Katarzyną”.

Kate dołączyła do rodziny królewskiej, kiedy poślubiła księcia Williama w kwietniu 2011 roku.

Niewiele ujawniono: „Kate znalazła swoje miejsce w rodzinie królewskiej”. „I skupia się na rzeczach, które tak wiele dla niej znaczą, że czuje, że może dać coś na cele charytatywne… w świetny sposób”.

READ  Wściekła Rita Ora atakuje Keitha Urbana za zakaz wstępu do The Voice Australia

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top