Królowa Elżbieta „wjeżdża autostradą” nad Meghan Markle, spór o tytuł księcia Harry’ego

Mówi się, że królowa Elżbieta rozważa podążanie drogą w dramacie Meghan Markle i księcia Harry’ego.

To odkrycie ujawnił dziennikarz Jeremy Fine Aisha Hazarika. Tam stwierdziła: „Jeśli chodzi o utratę ich tytułu, to tak naprawdę nie jest to sprawa Piersa Morgana, powinna to zależeć od królowej”.

„Myślę, że Królowa ze wszystkich – w tym Meghan i Harry – zajęła w tym wszystkim najbardziej rozsądne i humanitarne stanowisko”.

– To ona dostała tę umowę. Pamiętaj, że już stracili tytuł. Nie są już Jej Królewską Wysokością ani Waszą Królewską Wysokością. Nigdy nie była sama w sobie księżniczką.

„Niezależnie od tego, czy usuniesz to wszystko, wiesz, księżna i książę Sussex, myślę, że to dla niej za dużo. Osobiście uważam, że uznałaby, że to uznanie byłoby ogromnym uderzeniem w ich reputację”.

Wtedy Hazarika zapytała: „Czy ona i pałac wyglądaliby bardziej mściwie, jak Piers Morgan, żeby dosłownie rzucić się na ostateczne zabójstwo. Nie sądzę, żeby była tego rodzaju osobą”.

„Moja zdecydowana rada dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w to wszystko i byli zdecydowanymi zwolennikami Meghan Markle i Harry’ego, spotkałem księcia Harry’ego i omówiłem to wszystko osobiście”.

„Miał wydarzenie w Edynburgu. Moja mocna rada dla wszystkich zainteresowanych. Myślę, że królowa dużo się nad tym zastanowi. Powinniśmy teraz zawiesić w tej sprawie broń. Trwa to już od dłuższego czasu”.

READ  Kobieta ujawnia tępy mecz po brutalnej odpowiedzi, kiedy jąknęła się

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top