Królowa jest „bardzo zdenerwowana” zachowaniem księcia Harry’ego

styl życia

Królowa Elżbieta II i nieżyjący już książę Filip, książę Edynburga, przyjeżdżają powozem z okazji Dnia Kobiet na Royal Ascot na Ascot Racecourse w 2012 roku. Zdjęcie / Getty Images

Królowa Elżbieta jest „głęboko zaniepokojona” krytyką rodziny królewskiej przez księcia Harry’ego.

95-letni król – którego żona książę Filip zmarła w kwietniu – podobno był zszokowany komentarzem Harry’ego do swojego ojca, księcia Karola, na temat rodzicielstwa, kiedy powiedział w niedawnym wywiadzie: „Mój ojciec zwykł mawiać do mnie kiedy byłem młodszy: „Cóż, to było to samo dla mnie, więc będzie tak samo dla ciebie”.

Źródło przekazało Mail w niedzielę: „Babcia Harry’ego potraktowała to bardzo osobiście i jest bardzo zdenerwowana tym, co powiedział Harry, zwłaszcza jego komentarzami na temat ojcostwa Karola i wskazaniem, że jego ojciec nie wie lepiej niż sposób, w jaki dorastał”. To był bardzo niepokojący czas ”.

72-letni ojciec Harry’ego, książę Karol, jest również „nieszczęśliwy” w związku z niedawnymi atakami 36-letniego Harry’ego na rodzinę królewską, podczas wywiadu z Oprah Winfrey oraz w podcastie Dax Shepard Chair Experts i na serial Apple + TV Ja, którego nie widać.

Inne źródło powiedziało: „Nie sądzę, żeby książę przerwał swojemu synowi pomimo tego, co powiedział Harry.

„Charles będzie chciał się w to zaangażować, ale można uczciwie powiedzieć, że to, co powiedział Harry w dwóch wywiadach z Oprah, było uważane za bardzo okrutne w rodzinie. Gdyby Harry zaatakował królową w bardziej osobisty sposób, Charles zebrałby szeregi z Królową bez wątpienia, a Harry’emu będzie zimno.

„Charles to przede wszystkim miły facet i lojalny ojciec. Będzie się źle czuł. Chce szukać pojednania. W ogóle nie jest mściwy”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top