Królowa jest „bardzo zdenerwowana” zachowaniem księcia Harry’ego

styl życia

Królowa Elżbieta II i nieżyjący już książę Filip, książę Edynburga, przyjeżdżają powozem z okazji Dnia Kobiet na Royal Ascot na Ascot Racecourse w 2012 roku. Zdjęcie / Getty Images

Królowa Elżbieta jest „głęboko zaniepokojona” krytyką rodziny królewskiej przez księcia Harry’ego.

95-letni król – którego żona książę Filip zmarła w kwietniu – podobno był zszokowany komentarzem Harry’ego do swojego ojca, księcia Karola, na temat rodzicielstwa, kiedy powiedział w niedawnym wywiadzie: „Mój ojciec zwykł mawiać do mnie kiedy byłem młodszy: „Cóż, to było to samo dla mnie, więc będzie tak samo dla ciebie”.

Źródło przekazało Mail w niedzielę: „Babcia Harry’ego potraktowała to bardzo osobiście i jest bardzo zdenerwowana tym, co powiedział Harry, zwłaszcza jego komentarzami na temat ojcostwa Karola i wskazaniem, że jego ojciec nie wie lepiej niż sposób, w jaki dorastał”. To był bardzo niepokojący czas ”.

72-letni ojciec Harry’ego, książę Karol, jest również „nieszczęśliwy” w związku z niedawnymi atakami 36-letniego Harry’ego na rodzinę królewską, podczas wywiadu z Oprah Winfrey oraz w podcastie Dax Shepard Chair Experts i na serial Apple + TV Ja, którego nie widać.

Inne źródło powiedziało: „Nie sądzę, żeby książę przerwał swojemu synowi pomimo tego, co powiedział Harry.

„Charles będzie chciał się w to zaangażować, ale można uczciwie powiedzieć, że to, co powiedział Harry w dwóch wywiadach z Oprah, było uważane za bardzo okrutne w rodzinie. Gdyby Harry zaatakował królową w bardziej osobisty sposób, Charles zebrałby szeregi z Królową bez wątpienia, a Harry’emu będzie zimno.

„Charles to przede wszystkim miły facet i lojalny ojciec. Będzie się źle czuł. Chce szukać pojednania. W ogóle nie jest mściwy”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *