Książę Harry i Meghan Markle oskarżeni o wykorzystywanie królowej dla Netflix

Książę Harry i Meghan Markle zostają oskarżeni o „wykorzystywanie” królowej Elżbiety, aby udobruchać urzędników Netflix swoją potajemną wizytą w Windsor, gdy udają się do Holandii na Igrzyska Invictus.

Dla mnie codzienna poczta, Królewscy eksperci uważają, że książę i księżna Sussex zrobili tylko „ściśle tajne” objazd, aby „oczyścić rozmowy w powietrzu”, aby zadowolić amerykańskich producentów ich nadchodzącego filmu dokumentalnego.

Rozmawiając z Poczta Online, Królewski biograf Tom Power skrytykował księcia Harry’ego i Meghan za odwiedzenie królowej „wszystko dla ich filmu dokumentalnego Netflix”, nazywając ich „najgorszymi dilerami rodziny królewskiej”.

Cytowano Powera: „Doradcom królowej nie udało się ochronić jej przed wykorzystywaniem przez najgorszych handlarzy rodziny królewskiej, podczas gdy Sussexes wykorzystali chorą starą kobietę, aby wzmocnić jej wiarygodność i kasę”.

Jednak nie wszyscy komentatorzy królewscy sądzą tak samo, a Ingrid Seward, redaktor naczelna magazynu Majesty, twierdzi, że wizyta mogła uszczęśliwić królową „niezwykle szczęśliwą”.

Steward powiedział The Sun: „To świetna okazja, aby oczyścić powietrze i zaoferować gałązkę oliwną. Po tym wszystkim, co się wydarzyło, Harry i Meghan musieli poświęcić dużo czasu na podróż do Windsor…”

READ  Amerykanka podczas kolacji wstydzi się swoich „rozproszonych” piersi

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top