Książę Harry i Meghan Markle planują zakończyć spór z Williamem i Kate Middletonami

Książę Harry i Meghan Markle planują zakończyć spór z Williamem i Kate Middletonami

Harry i Meghan potraktują „niszczycielskie” wieści jako okazję do naprawienia płotu pomimo reakcji księcia Williama i Kate

Harry i Meghan wydali oświadczenie wsparcia dla Kate, życząc jej wszystkiego najlepszego

Po szokującej wiadomości książę Harry i Meghan Markle wykorzystają każdą okazję, aby naprawić swoje relacje z księciem Williamem i Kate Middleton.

Ekspert królewski Richard Fitzwilliams powiedział, że nieoczekiwana wiadomość o diagnozie raka u Kate zbliży rodziny Sussex i Walijczyków. słońce.

W piątek księżna Walii za pośrednictwem wiadomości wideo przekazała światu osobisty raport o swoim stanie zdrowia, w którym wyjaśniła, że ​​dochodzi do siebie po operacji jamy brzusznej, którą przeszła w styczniu ubiegłego roku.

Badania pooperacyjne wykazały jednak, że jej stan ma charakter nowotworowy i dlatego zostanie poddana „leczeniu zapobiegawczemu”.

Niedługo po ogłoszeniu Harry i Meghan wydali oświadczenie wsparcia dla Kate, życząc jej wszystkiego najlepszego.

Książę i księżna Sussex powiedzieli: „Życzymy Kate i rodzinie zdrowia i powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że będą mogli to zrobić w prywatności i spokoju”.

„To straszna sytuacja, poważna operacja, po której następuje rak” – powiedział Fitzwilliams. „W najstraszniejszej i najniebezpieczniejszej rzeczy zawsze zdarzają się chwile, ale czasami pojawiają się także okazje”.

Fitzwilliams zauważył, że książę Harry musi być „zdruzgotany” tą wiadomością i być może planuje wizytę pomimo ich związku. raport Poczta nowojorska Zasugerował, że Harry i Meghan powinni dowiedzieć się o tej wiadomości wraz z resztą świata.

„To może być bardzo niszczycielskie” – stwierdził ekspert. „Czas pokaże, czy przyjedzie do Wielkiej Brytanii, aby odwiedzić Kate”.

READ  Oglądaj na żywo: Gala finałowa Big Sing 2023

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *