Książę Harry, Meghan Markle skrytykował za spowodowanie „ekstremalnego chaosu”: „Uzależniony od dramatu!”

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli się pod ostrzałem za „uzależnienie od dramatu” i rzekomą miłość do „maksymalnego chaosu”.

To twierdzenie zostało wygłoszone przez królewską pisarkę Tinę Brown, w swoim wywiadzie dla telegraf.

Skrytykowała moich mężów z Sussex za to, że byli „całkowicie uzależnieni od dramatu” i mieli rzekomy talent do powodowania „maksymalnego chaosu”.

Oskarżył również parę o dokonywanie „bardzo złych wyborów”, a także wziął pod uwagę ich decyzję o wycofaniu się z królewskich obowiązków.

„To znaczy, myślę, że nie mogli tego zrobić łatwo, ale przy pewnych umiejętnościach mogliby wyrwać się ze statusu królewskiego, pozostawiając mniej spalonej ziemi i możliwości”.

Dodała także, zanim opisała księcia Harry’ego i Meghan jako „zbyt lekkomyślnych”: „To było jak wielki bałagan w drodze”.

Harry był w rzeczywistości kochany przez Brytyjczyków. A Megan była absolutnie – ludzie pokochali Megan, kiedy weszła do miksu”.

„Więc to było bardzo, bardzo smutne dla wszystkich, że wszystko poszło nie tak, ponieważ teraz potrzebują Harry’ego i Meghan. Musisz zobaczyć, królowa zawodzi i jest tak słaba. „

„W pewnym sensie potrzebują Harry’ego i Meghan, aby przynieść tę moc gwiazdy i być na balkonie w [Queen’s Platinum] Jubileusz. Powinniśmy mieć tam rodzinę królewską.

READ  Kanye West zaskakuje Kim Kardashian luksusowym prezentem walentynkowym

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top