Książę Harry „niechętnie” kontaktuje się z Kate Middleton ze względu na jej „zimne” zachowanie.

Książę Harry „niechętnie” kontaktuje się z Kate Middleton ze względu na jej „zimne” zachowanie.

Księżniczka Kate i książę Harry łączyły kiedyś „bardzo bliskie” relacje, zanim doszło do rozłamu w rodzinie królewskiej

Książę Harry „niechętnie” kontaktuje się z Kate Middleton ze względu na jej „zimne” zachowanie.

Kate Middleton i książę Harry, których kiedyś łączyła słodka, siostrzana więź, teraz nie są już zainteresowani naprawianiem swojego związku.

Z księżną Walii, która obecnie dochodzi do siebie po „planowanej operacji brzucha”, zięć nie skontaktował się z nią i nie spodziewa się w najbliższym czasie telefonu od niego.

Ekspert królewski Christopher Anderson powiedział: „Myślę, że między Harrym i Kate istniała bardzo bliska relacja, przyjaźń”. Tygodnik „Nas”.. „Jestem pewna, że ​​on też się o nią martwi, ale wiem, że ona nie chce mieć z nimi nic wspólnego”.

Anderson zauważył, że żona księcia Williama ma teraz „swoje własne problemy”, zamiast martwić się królewskim sporem między rodziną królewską a rodziną Sussex.

Niezależnie od tego, czy Harry i Meghan Markle skontaktowali się z Kate podczas jej rekonwalescencji, Anderson uważa, że ​​żadna ze stron nie wyciągnęła gałązki oliwnej.

„Rozumiem, że tego nie zrobił i że doszło do impasu” – Anderson powiedziała o związku księcia Harry'ego i Kate. „Oboje stoją po przeciwnych stronach tego muru i nikt nie ma odwagi go przeskoczyć i podjąć naprawdę uczciwej próby”.

Anderson wyjaśnił również, że Harry może niechętnie nawiązywać kontakt, ponieważ od zeszłego roku podczas swoich wizyt w Wielkiej Brytanii zawsze był traktowany chłodno.

„Za każdym razem, gdy tam przyjeżdża, spotyka się z chłodnym podejściem i zdaje sobie z tego sprawę” – zauważył Anderson. „Myślę, że boi się, że wszędzie jest tak samo”.

READ  Kate Middleton i książę William poprosili o zmniejszenie „całkowitej szerokości własności”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *