Książę Harry odrzuca zaproszenie królowej w nowym „błędzie”: „Zbyt zajęty”

Książę Harry odrzuca zaproszenie królowej w nowym „błędzie”: „Zbyt zajęty”

Wygląda na to, że książę Harry odmówił spędzania czasu z królową, popełniając kolejny fatalny błąd, podkreśla królewski ekspert.

Na swoim kanale YouTube Neil Sean powiedział, że Harry popełnił „śmiertelny błąd” po odrzuceniu zaproszenia królowej na spędzenie lata w Balmoral.

Wyjaśnił: „Książę Harry popełnił kolejny fatalny błąd, starając się, aby jego sprawa została rozpatrzona przez królową.

Harry był bardzo szczery w wywiadzie dla NBC podczas Igrzysk Invictus, który powiedział, że chce się upewnić, że królowa ma wokół siebie właściwych ludzi.

„Harry twierdzi, że był jednym z punktów zaczepienia i że z tego powodu nie mógł przekazać swojego punktu widzenia” – dodał.

Królewski ekspert kontynuował: „Jak wiemy, królowa jedzie do Balmoral na letnie wakacje.

„Zaprasza tam ludzi podczas swojego długiego pobytu, jako okazję do spotkania się z nimi w bardziej zrelaksowanych miejscach.

„Według bardzo dobrego źródła, wygląda na to, że Harry i Meghan będą zbyt zajęci, aby odbyć podróż.

Ale wydaje się również, że Sir Edward Young nie będzie tam na czas pobytu.

„Niektóre wybitne źródła wskazały mi, że dla Harry’ego byłaby to świetna okazja do odbycia nieformalnej rozmowy z Jej Wysokością w celu omówienia problemów, które ogarnęły monarchię w ciągu ostatnich dwóch lat.

„Ale jak zawsze, Harry popełnił kolejny wielki błąd i teraz pamiętnik królowej jest pełny, więc jest już za późno na podróż” – mówi.

READ  Były aktor Home And Away, Felix Dean, został oskarżony o rzekomy atak młotem

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top