Książę Harry podkreśla związek dziadka i babci królowej Elżbiety i księcia Filipa

Książę Harry podzielił się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat wspaniałych relacji między swoimi dziadkami, królową Elżbietą i księciem Filipem, nazywając ich „najbardziej niesamowitą parą”.

Książę Sussex twierdzi, że królowej Elżbiecie „wszystko będzie dobrze”, ponieważ nadal służy jako królowa po śmierci męża w wieku 73 lat, którego życie jest obchodzone w Prince Philip: The Royal Family Remembers.

Ukochana Meghan dołączyła do członków rodziny królewskiej w nowym filmie dokumentalnym Prince Philip: The Royal Family Remembers, który został wyemitowany w środę wieczorem w Wielkiej Brytanii na antenie BBC One, dzieląc się wspomnieniami swojego dziadka, który zmarł w kwietniu w wieku 99 lat.

Książę Harry podkreśla związek dziadka i babci królowej Elżbiety i księcia Phillips

Harry jeszcze bardziej tęskni za księciem Filipem za swoją babcią, ponieważ książę wie, jak niesamowicie silna była tam z nim, dodając, że bez niego byłoby jej dobrze.

Wnuk królowej kontynuował: „Oni razem byli najwspanialszą parą. Dla mnie, w świadomości jego oszustwa i świadomości, że poza tym, co widzi świat, są dwie osoby, które były bardzo zakochane i oboje, którzy od najmłodszych lat poświęcili swoje życie służbie – to niesamowita więź między dwojgiem ludzi.”

Książę Harry wspomina również miłość księcia Filipa do samolotów, mówiąc: „Wyobrażam sobie moją babcię siedzącą z tyłu samolotu, pijącą herbatę, mającą zamieszanie i mówiącą„ Och, Filipie!” Co robisz? „”

Dokument pierwotnie powstał jako sposób na uczczenie setnych urodzin księcia Edynburga w czerwcu, chociaż zmarł on zaledwie kilka miesięcy przed swoim stuleciem. Wywiady zostały nakręcone przed i po śmierci księcia Filipa, a klipy Harry’ego były kręcone w USA, gdzie przeniósł się w zeszłym roku ze swoją żoną Meghan Markle.

Książę Harry podkreśla związek dziadka i babci królowej Elżbiety i księcia Phillips

Zapewnię „niespotykany” wgląd w życie Filipa dzięki nigdy wcześniej nie widzianym domowym filmom z prywatnej kolekcji królowej Elżbiety, a także wywiadom z 15 jego dziećmi i wnukami, w tym z księciem Williamem, księżniczką Anną i księżniczką Eugenią.

READ  Pojawił się nowy zwiastun Batmana z Robertem Pattinsonem

Kate Middleton, jej troje małych dzieci, żona Harry’ego Meghan Markle i królowa nie usiadły do ​​wywiadów.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top