Książę Harry pojechał do USA „przygnębiony” z powodu „tego, co stracił” w drużynie gospodarzy

Książę Harry pojechał do USA „przygnębiony” z powodu „tego, co stracił” w drużynie gospodarzy

Książę Harry i Meghan Markle będą zszokowani ich platynowym jubileuszem.

Przemawiając w talk show The Royal Beat, królewski biograf Hugo Vickers skomentował, że książę Sussex „musiał wrócić”. [home] Czuję się bardzo przygnębiony z powodu tego, z czego zrezygnował”.

Harry i Meghan udali się do Londynu w zeszłym tygodniu, aby pielęgnować monarchę, dwa lata po tym, jak zrezygnowali ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

„Królewscy marines byli u władzy” – powiedział Vickers podczas jubileuszowego konkursu, który byłby niewygodnym przypomnieniem tego, co było wcześniej.

Po ich przybyciu do kościoła w Święto Dziękczynienia Królowej, Roya Nika, królewski redaktor Sunday Times, stwierdził: „Królowa była absolutnie zdeterminowana, aby tu być.

„Głosami mają [had] Bardzo serdeczne powitanie.”

W rozmowie z True Royalty TV, Duncan Larcombe, inny królewski biograf, powiedział: „Te cztery dni będą prześladować księcia Harry’ego do końca jego życia.

„że oni [The Duke and Duchess of Sussex] Siedzieć za księciem Gloucester [at the Thanksgiving service].

„Nie byli zaangażowani w żaden sposób, kształt ani formę w Color Squad [… Harry] Byłby zły na sposób, w jaki traktowano go i jego rodzinę”.

READ  Piers Morgan uwalnia zdesperowaną gwiazdę rzeczywistości, Meghan Markle, mówi, że wywiad z Elaine sprawił, że potrzebował „wiadra chorych”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top